Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!
Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.
| Wątek | Forum | Odpowiedzi | Ostatni post |
|---|---|---|---|
|
Stuknęła 13... przez Contravene
|
Luźne rozmówki | 24 | 2006-08-20 15:05:23 przez maverick44 |
|
Ralink rt2400 przez siarka2107
|
Kernel | 6 | 2006-08-17 19:25:24 przez Contravene |
|
Zamykanie sesji X przez Contravene
|
Środowiska graficzne | 7 | 2006-08-17 11:31:36 przez Contravene |
|
Problem z kompilacja ... przez seneka
|
Kernel | 5 | 2006-08-09 00:24:59 przez Contravene |