Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!
Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.
| Wątek | Forum | Odpowiedzi | Ostatni post |
|---|---|---|---|
|
Zainstalowany xdm i kdm. Problem z logowaniem ? przez morys
|
Środowiska graficzne | 5 | 2007-02-01 13:38:49 przez morys |
|
Nowy user nie moze uruchamić Firefoxa ? przez morys
|
Software | 2 | 2007-01-31 23:46:02 przez morys |
|
Usunąłem kosz. jak przywrócić ? przez morys
|
Luźne rozmówki | 5 | 2007-01-15 17:21:26 przez czechu |
|
Program do automatycznego wyłączania systemu ? przez morys
|
Software | 8 | 2007-01-12 13:40:51 przez morys |
|
Opera / import poczty "mail" ? przez morys
|
Sieci i serwery | 2 | 2007-01-05 20:42:53 przez morys |
|
Damn Small Linux w GRUB Debiana ? przez morys
|
Luźne rozmówki | 2 | 2006-10-22 21:35:57 przez morys |
| Luźne rozmówki | 6 | 2006-03-20 23:36:28 przez morys | |
|
Edycja pliku: menu.lst ? przez morys
|
Luźne rozmówki | 1 | 2006-03-19 23:47:17 przez korbol |
|
Dźwieki w Kadu ? przez morys
|
Software | 17 | 2006-03-15 17:07:39 przez Prezu |
|
Program do zrzutu ekranu ? przez morys
|
Software | 2 | 2006-03-12 22:23:36 przez Rumi |