Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
2 4156 2016-09-21 15:20:10 przez hi
8 9018 2016-09-21 12:46:32 przez christo
2 3962 2016-09-17 09:02:33 przez Lenczek
6 5935 2016-09-13 22:32:48 przez Jacekalex
5 5367 2016-09-13 20:00:04 przez arecki
Kosmetyczne usunięcie błędu przez Piotrus Pan
0 3109 2016-09-13 12:41:48 przez Piotrus Pan
ext4 vs xfs - dysk SSD przez debianus_userus
2 5195 2016-09-12 11:32:35 przez debianus_userus
1 3517 2016-09-11 22:21:39 przez Pavlo950
jaki debian przez natan505
4 5924 2016-09-11 11:57:00 przez neo86
27 18058 2016-09-10 21:50:35 przez morfik
10 7742 2016-09-09 22:36:35 przez Bodzio
4 5078 2016-09-06 20:14:45 przez zipp
debian 32bit czy 64bit przez natan505
17 12834 2016-09-02 22:22:26 przez wikingagressor
systemd.apt.daily przez wikingagressor
0 3070 2016-09-02 22:17:19 przez wikingagressor
3 4932 2016-09-02 22:15:17 przez wikingagressor
6 7168 2016-09-02 19:09:41 przez alilakri
11 10525 2016-08-30 17:15:56 przez nascisz
2 4143 2016-08-28 12:33:42 przez HumanDev
15 13388 2016-08-28 07:11:20 przez wlodarek1
11 7716 2016-08-26 21:50:55 przez Pakos
Netvisix - instalacja. przez Novi-cjusz  [ 1 2 ]
40 24136 2016-08-22 20:29:54 przez Novi-cjusz
9 6670 2016-08-20 18:01:41 przez Jacekalex
Jessie sie zamraza. przez Novi-cjusz  [ 1 2 ]
25 19599 2016-08-15 11:10:52 przez Jacekalex
5 7496 2016-08-14 20:26:14 przez wxn
1 3561 2016-08-12 19:04:40 przez Jacekalex
10 9051 2016-08-07 23:06:47 przez Jacekalex
0 3271 2016-08-06 10:56:29 przez gnejusz pompejusz
12 9231 2016-08-04 18:02:24 przez Pavlo950
2 4787 2016-07-31 14:20:12 przez azhag
5 5375 2016-07-28 21:55:58 przez ShogunToyo

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)