Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
6 6716 2016-01-20 20:34:00 przez Jacekalex
12 7735 2016-01-19 10:19:47 przez lulek
12 11295 2016-01-19 07:57:37 przez Hepita
11 9127 2016-01-18 22:20:33 przez thalcave
6 5319 2016-01-18 20:04:26 przez Jacekalex
network-manadzer wifi? przez lulek
3 4501 2016-01-18 19:41:16 przez lulek
3 4303 2016-01-18 14:22:13 przez lulek
10 7117 2016-01-18 09:50:26 przez qluk
sources.list ? przez lulek
11 7511 2016-01-18 09:42:10 przez qluk
Konfiguracja grub2 przez bass
5 6412 2016-01-17 16:12:42 przez pink
18 13263 2016-01-15 23:42:56 przez mati75
3 4904 2016-01-15 23:30:59 przez thalcave
8 6762 2016-01-15 23:24:34 przez thalcave
Debian programy? przez lulek
4 4631 2016-01-15 21:24:13 przez lulek
5 5066 2016-01-15 18:08:47 przez lulek
5 5390 2016-01-15 17:26:39 przez lulek
38 23358 2016-01-15 15:09:11 przez jurgensen
.tar gz instalowanie ? przez lulek
12 11897 2016-01-15 11:13:19 przez lulek
BootLoader ustawienie? przez lulek
7 5404 2016-01-15 10:19:13 przez pink
9 6150 2016-01-15 08:43:58 przez thalcave
wget ? przez lulek
8 5828 2016-01-15 08:18:28 przez lulek
4 4342 2016-01-15 07:53:13 przez lulek
firefox nie można zainstalować? przez lulek  [ 1 2 ]
26 15087 2016-01-15 07:42:39 przez lulek
2 4516 2016-01-14 20:46:19 przez lulek
4 5607 2016-01-14 20:45:57 przez lulek
podnoszenie systemu? przez lulek
5 4720 2016-01-14 18:33:43 przez sir_lucjan
1 3389 2016-01-14 17:53:23 przez sir_lucjan
2 3715 2016-01-14 17:42:52 przez lulek
19 11246 2016-01-11 20:34:59 przez ethanak
(SOLVED) Polskie ogonki przez Novi-cjusz
5 5014 2016-01-11 19:28:59 przez Novi-cjusz

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)