Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
14 8938 2014-09-14 12:06:39 przez morfik
nVidia przy Jessie amd64 przez misioooo
2 3845 2014-09-13 09:12:19 przez misioooo
4 3954 2014-09-12 10:43:18 przez misioooo
27 22301 2014-09-11 17:08:11 przez Pavlo950
4 4102 2014-09-11 11:46:08 przez yossarian
4 4368 2014-09-09 20:04:42 przez kondzio14
0 3170 2014-09-08 20:34:11 przez nacoipoco
Jessie bez systemd przez lis6502  [ 1 2 3 4 ]
99 75386 2014-09-05 10:11:34 przez Jacekalex
38 35140 2014-09-03 08:00:38 przez ilin
Druga instalacja przez relv1
7 6064 2014-09-01 21:19:19 przez al1as
[solved] systemd i kdm przez skullman
10 6840 2014-08-31 11:33:29 przez skullman
5 6183 2014-08-30 08:33:18 przez P@blo
3 4036 2014-08-29 19:58:01 przez fervi
4 5064 2014-08-29 18:33:55 przez Piotr3ks
1 3553 2014-08-23 01:49:23 przez ArnVaker
6 7285 2014-08-21 18:40:35 przez Przemek92
System nie chce się uruchomić przez Przemek92  [ 1 2 ]
34 23675 2014-08-21 18:36:22 przez Przemek92
2 4344 2014-08-16 23:02:16 przez gindek
22 16090 2014-08-16 12:44:42 przez morfik
4 4704 2014-08-14 11:11:16 przez Jacekalex
12 9090 2014-08-12 12:47:30 przez yossarian
3 4042 2014-08-11 17:26:19 przez yossarian
4 5426 2014-08-06 19:43:50 przez yossarian
pusty fstab w debian-live przez bulovitz
3 4477 2014-07-30 17:16:35 przez morfik
20 11342 2014-07-26 23:11:13 przez Yampress
12 7988 2014-07-26 19:28:38 przez yossarian
11 11687 2014-07-26 14:15:47 przez sqrtek
4 5292 2014-07-25 20:02:58 przez Pavlo950
2 5594 2014-07-24 12:53:03 przez 548104
Sid z systemd przez jacekz
1 3693 2014-07-23 20:30:26 przez yossarian

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)