Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
19 19720 2014-05-08 23:17:15 przez morfik
4 4829 2014-05-06 11:33:07 przez Jacekalex
7 16360 2014-05-06 07:06:31 przez sysek
16 13216 2014-05-05 19:28:01 przez yossarian
50 33679 2014-05-05 18:23:12 przez mati75
10 8868 2014-05-05 13:04:31 przez Bitels
20 15088 2014-05-02 20:46:31 przez pioki
5 6167 2014-05-02 09:20:51 przez darius
17 13577 2014-05-01 20:51:03 przez Madras
25 18821 2014-04-30 18:53:53 przez yossarian
1 3999 2014-04-30 12:16:53 przez drelbrown
6 11135 2014-04-29 17:09:06 przez morfik
naprawa bootmgr z pozycjii linuxa przez Danio  [ 1 2 ]
35 30586 2014-04-28 10:02:41 przez Danio
WIFI problem z polaczeniem przez Maciek92
6 5368 2014-04-27 18:27:03 przez Jacekalex
11 12470 2014-04-27 16:02:17 przez ilin
Plik .ISO z najnowszym pfSense - skad? przez Novi-cjusz  [ 1 2 3 4 ]
86 53588 2014-04-25 21:04:34 przez Novi-cjusz
1 3611 2014-04-25 14:01:14 przez ArnVaker
1 3803 2014-04-24 19:38:26 przez ArnVaker
22 15301 2014-04-23 11:47:46 przez mati75
7 6266 2014-04-20 19:12:41 przez pribina
5 4925 2014-04-18 12:01:41 przez yossarian
7 6297 2014-04-17 14:40:24 przez grzebyk
25 16480 2014-04-14 11:16:25 przez lis6502
OSS4 w Debian Jessie przez TDK8GB
8 6499 2014-04-13 00:00:04 przez ArnVaker
27 22571 2014-04-11 17:30:16 przez lis6502
0 4450 2014-04-11 13:47:52 przez mesiu84
24 12607 2014-04-09 23:49:20 przez akishfew
17 9232 2014-04-08 11:05:10 przez ldawid
2 4843 2014-04-08 10:56:38 przez Miras
16 15141 2014-04-07 15:19:10 przez P@blo

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)