Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
11 10955 2014-04-07 00:47:33 przez grythan
Wget nie dziala. przez Novi-cjusz
2 3932 2014-04-05 17:43:16 przez Novi-cjusz
5 7380 2014-04-05 01:21:37 przez morfik
6 5177 2014-04-04 19:52:20 przez Novi-cjusz
53 48814 2014-03-30 21:51:24 przez krasnij
7 6185 2014-03-29 21:15:46 przez menel
Dysk unalocated przez kt1117
2 3719 2014-03-29 08:43:13 przez kt1117
2 3951 2014-03-27 06:50:34 przez plsbx
Szyfrowana instalacja przez alfa444
1 3625 2014-03-25 22:53:39 przez fervi
16 11251 2014-03-24 20:49:10 przez Yampress
MC i dziwne logi przez edi_pat
3 4080 2014-03-23 21:16:47 przez mati75
Dziwny plik przez Arristo  [ 1 2 ]
28 20491 2014-03-23 18:32:23 przez Arristo
21 16630 2014-03-23 15:06:49 przez averatec
14 8320 2014-03-22 12:22:55 przez darius
Konfiguracja PAM dla su przez morfik
0 3190 2014-03-20 17:46:05 przez morfik
11 7854 2014-03-20 11:41:58 przez menel
conky + rtorrent przez as-max
2 4151 2014-03-19 20:28:45 przez as-max
8 6721 2014-03-14 15:12:44 przez morfik
3 5323 2014-03-14 13:04:22 przez brekofra
7 5196 2014-03-13 22:11:50 przez winnetou
34 25714 2014-03-13 19:22:47 przez Novi-cjusz
Pisanie reguł dla udeva przez morfik
0 3399 2014-03-13 13:04:18 przez morfik
11 7861 2014-03-13 00:06:10 przez menel
21 12506 2014-03-07 22:03:49 przez marianciu
1 3294 2014-03-05 13:44:18 przez morfik
11 10692 2014-03-01 15:52:29 przez Bitels
12 8499 2014-03-01 09:19:19 przez yossarian
1 3487 2014-02-28 21:12:12 przez ArnVaker
BusyBox - problem przez Kpt.
2 3956 2014-02-28 11:44:39 przez Kpt.
Nieznany monitor przez ertyso5  [ 1 2 3 ]
71 29340 2014-02-26 20:01:21 przez ertyso5

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)