Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
2 4058 2013-12-20 15:48:30 przez Wollier
6 6127 2013-12-19 12:27:41 przez szat
0 3008 2013-12-18 22:04:58 przez madmaxx
problem z wiatrakiem i acpi przez Kovciu  [ 1 2 ]
42 34506 2013-12-18 20:32:56 przez Kovciu
5 4935 2013-12-17 19:08:35 przez morfik
Iptables + Xen przez mixus
1 3336 2013-12-16 05:44:50 przez Jacekalex
2 3359 2013-12-15 23:51:56 przez morfik
0 3003 2013-12-15 18:55:27 przez filozof
6 6304 2013-12-15 16:48:49 przez DeoN
inny sytem obok awaria przez tajwan
18 10551 2013-12-14 23:00:47 przez tajwan
38 23099 2013-12-14 18:53:34 przez P@blo
0 2751 2013-12-14 11:39:14 przez morfik
Kolorki w terminalu przez morfik
3 4604 2013-12-13 21:36:51 przez morfik
3 4286 2013-12-13 07:28:23 przez morfik
14 11870 2013-12-10 17:35:45 przez mati75
6 5550 2013-12-10 16:28:32 przez mati75
6 5576 2013-12-10 01:13:19 przez vega
Istalacja systemu na pendrive przez tajwan  [ 1 2 ]
25 14197 2013-12-07 23:37:55 przez Pavlo950
brak kontroli PWM dv6500 przez urbinek
6 5826 2013-12-07 21:06:12 przez mati75
Problemy z iceweasel przez kocur87
6 5458 2013-12-07 16:11:02 przez remi
Niezależny użytkownik przez tajwan
7 4927 2013-12-07 09:14:33 przez azhag
9 6567 2013-12-04 22:39:16 przez azhag
2 4110 2013-12-03 14:45:19 przez dhg
0 2826 2013-12-01 13:35:12 przez kocur87
4 4114 2013-12-01 09:57:30 przez urbinek
13 10155 2013-11-30 21:29:55 przez einsam
[SOLVED] Manuale online przez morfik
2 3187 2013-11-30 18:02:12 przez morfik
47 31796 2013-11-30 17:40:32 przez Yampress
1 3278 2013-11-29 18:32:43 przez ArnVaker
uprawnienia www-data przez lekr32
5 5088 2013-11-28 20:48:30 przez lekr32

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)