Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
3 4268 2013-07-18 10:14:15 przez Xode
3 3914 2013-07-18 09:33:47 przez tom0
21 14276 2013-07-16 09:49:53 przez atare
4 4700 2013-07-15 20:32:47 przez mati75
4 10600 2013-07-15 20:11:20 przez ArnVaker
12 8950 2013-07-15 14:04:55 przez uzytkownikubunt
zużycie procesora przez tajwan
5 4682 2013-07-14 16:35:04 przez figa
9 6008 2013-07-13 22:35:03 przez jjpikoov
5 4458 2013-07-11 07:56:47 przez djjanek
13 18545 2013-07-11 00:50:37 przez ArnVaker
1 3861 2013-07-10 22:39:54 przez ArnVaker
5 8097 2013-07-09 16:17:46 przez bonus
16 18432 2013-07-09 11:43:31 przez morfik
10 7145 2013-07-06 21:24:53 przez fervi
Straszliwie wolne youtube przez adi1423  [ 1 2 ]
25 22783 2013-07-04 10:27:41 przez adi1423
0 2428 2013-07-04 02:58:34 przez post-fix
Nagrzewający się lapek część 2 przez adi1423  [ 1 2 ]
28 22642 2013-07-03 07:33:12 przez kiko80
4 3719 2013-07-02 19:06:08 przez fervi
5 4867 2013-07-02 15:21:30 przez loop
6 5448 2013-07-01 18:18:33 przez compix
16 7690 2013-07-01 01:01:57 przez alex011
14 9230 2013-06-30 15:15:06 przez alex011
4 3645 2013-06-30 11:54:29 przez alex011
19 13487 2013-06-29 11:28:04 przez fervi
2 3154 2013-06-27 11:45:34 przez Pavlo950
lightdm + raspbian przez P@blo
7 4404 2013-06-27 10:38:53 przez P@blo
Problem z fcgid przez mazoor
0 2292 2013-06-24 15:11:05 przez mazoor
4 3557 2013-06-23 23:29:47 przez dominbik
Serwer z Debianem Sid? przez fervi
7 4992 2013-06-23 18:32:49 przez Jacekalex
11 6573 2013-06-23 15:56:18 przez adi1423

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)