Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
2 3101 2013-05-09 20:49:24 przez lx
2 2755 2013-05-09 14:32:13 przez bns
6 4167 2013-05-06 20:27:51 przez fervi
6 4541 2013-05-06 09:22:36 przez Jacekalex
18 15907 2013-05-04 14:02:38 przez adi1423
13 8563 2013-05-04 11:50:20 przez P@blo
Instalacja fluxbox przez miczeb15
12 10867 2013-05-04 11:27:22 przez dowoszek
Kompilacja Mesy 7.11.2 przez kamil9489
11 7256 2013-05-02 21:22:20 przez kamil9489
19 16552 2013-05-02 16:56:11 przez ilin
0 2155 2013-05-01 18:42:47 przez macios4x
7 4601 2013-05-01 18:39:37 przez mati75
13 9252 2013-04-29 19:55:58 przez caro_cenzura
7 20115 2013-04-28 21:39:37 przez Pavlo950
11 6986 2013-04-28 21:19:55 przez caro_cenzura
2 3089 2013-04-28 18:45:33 przez P@blo
[solved]thunar + ikony przez P@blo
14 9541 2013-04-28 12:35:07 przez yossarian
7 4947 2013-04-27 13:33:23 przez ilin
nagle Debian odmawia posłuszeństwa przez kondzio14  [ 1 2 ]
44 31228 2013-04-25 19:13:44 przez marko33
1 2280 2013-04-22 21:47:05 przez pasqdnik
5 4443 2013-04-21 09:54:10 przez x153
debian 64 czy 32bit? przez Grzeslaw  [ 1 2 3 4 ]
84 75806 2013-04-20 23:59:00 przez dominbik
25 20551 2013-04-20 16:31:08 przez Minio
2 2632 2013-04-20 14:41:51 przez jarski185
Ładowanie systemu z *.vhd przez Pavlo950
4 4015 2013-04-19 09:03:02 przez lukaz1987
3 3757 2013-04-16 16:03:47 przez azhag
1 2222 2013-04-12 11:36:56 przez najsu
8 7192 2013-04-09 22:06:14 przez Yampress
4 2679 2013-04-08 22:24:47 przez pasqdnik
Jak wyłączyć dysk z systemem? przez P@blo  [ 1 2 3 4 ]
78 59746 2013-04-08 11:14:21 przez dominbik
1 2263 2013-04-07 15:36:39 przez ArnVaker

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)