Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
6 4585 2013-04-06 16:57:07 przez ArnVaker
Automatyczna instalacja przez hello_world
0 1638 2013-04-06 16:37:02 przez hello_world
3 2605 2013-04-04 20:03:48 przez azhag
5 3716 2013-04-04 16:03:11 przez slawek
20 17865 2013-04-03 13:14:55 przez ArnVaker
19 11152 2013-04-03 08:49:20 przez azhag
2 3036 2013-04-01 23:59:16 przez P@blo
14 13812 2013-04-01 18:32:25 przez ilin
Generator repozytoriów przez hello_world
2 2161 2013-04-01 14:09:16 przez morfik
problem z wifi początkujący [SOLVED] przez azbest22  [ 1 2 ]
28 15624 2013-03-30 07:39:48 przez azbest22
10 8251 2013-03-29 16:43:07 przez ArnVaker
18 12839 2013-03-28 13:03:41 przez ArnVaker
GRUB nie czyta z dysku? przez bolos66
3 3246 2013-03-28 00:59:57 przez bolos66
9 8071 2013-03-27 20:20:51 przez ArnVaker
85 55668 2013-03-27 14:41:52 przez copowieryba
[Grafika] Toczenie Debianem przez fervi  [ 1 2 3 ]
53 34373 2013-03-27 13:21:10 przez yossarian
2 3177 2013-03-26 22:15:51 przez Blackhole
5 3845 2013-03-26 17:47:56 przez ArnVaker
2 2750 2013-03-25 14:58:11 przez ptaszol
13 11501 2013-03-24 19:53:58 przez mati75
2 3443 2013-03-24 18:22:02 przez dominbik
3 3707 2013-03-24 12:04:16 przez 4EverNoob
30 31456 2013-03-24 01:03:36 przez 4EverNoob
ATI Radeon sterowniki przez roserek
20 14795 2013-03-23 15:35:11 przez roserek
Uszczuplenie Gnome przez bolos66
11 9741 2013-03-23 10:58:20 przez Bitels
43 23989 2013-03-22 22:55:39 przez morfik
8 4118 2013-03-22 19:23:47 przez ilin
19 8798 2013-03-21 20:23:20 przez azhag
1 2047 2013-03-21 16:44:43 przez svL
apache2 przez shizo  [ 1 2 ]
25 20153 2013-03-21 15:55:21 przez ArnVaker

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)