Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
Dziwne zachowanie myszki przez TheBocios
13 10530 2012-12-22 08:51:55 przez TheBocios
grub-legacy - zmiany przez P@blo
18 8293 2012-12-20 18:29:59 przez ArnVaker
4 3097 2012-12-19 13:30:08 przez marduk666
8 3993 2012-12-19 12:27:53 przez ArnVaker
8 4677 2012-12-17 20:04:12 przez ArnVaker
30 28308 2012-12-17 12:29:15 przez dominbik
21 15477 2012-12-17 11:20:57 przez ArnVaker
Debian 6 i RAID5 przez jtyson
11 8433 2012-12-16 16:42:51 przez Jacekalex
Dziwny wpis w df -h przez oSAlj
3 2788 2012-12-16 15:03:51 przez pioki
24 16442 2012-12-15 17:54:31 przez marcin.t
Rozdzielczość konsoli... przez oSAlj  [ 1 2 3 ]
62 45260 2012-12-15 14:47:29 przez yossarian
7 4004 2012-12-12 09:32:59 przez Pakos
14 10114 2012-12-08 09:13:19 przez Jacekalex
7 4556 2012-12-05 20:20:52 przez Koshei
Sterowniki vesopodobne przez fervi
16 6828 2012-12-05 17:19:55 przez yossarian
9 11890 2012-12-05 17:13:57 przez blind
4 3156 2012-12-05 03:21:59 przez Jacekalex
Xrandr na :0 przez fervi
2 2566 2012-12-03 11:23:36 przez yossarian
5 4015 2012-11-30 22:09:45 przez ArnVaker
instalacja X-y, jakis artykuł? przez leman231  [ 1 2 ]
27 19912 2012-11-29 20:41:38 przez leman231
2 2235 2012-11-29 18:13:39 przez Minio
4 3369 2012-11-29 13:58:03 przez yossarian
46 29002 2012-11-29 11:52:32 przez x153
0 1778 2012-11-28 16:24:15 przez szewczyk
14 8281 2012-11-27 18:35:14 przez mrmarkos
13 8188 2012-11-27 09:12:05 przez ba10
Serwis saned przez Debiye
1 2204 2012-11-27 01:10:07 przez Debiye
6 3693 2012-11-26 21:17:18 przez leman231
Sterowniki nvidii przez Miziak
6 4601 2012-11-25 13:26:41 przez ArnVaker
Partycjowanie problem przez Miziak
24 11757 2012-11-24 22:07:19 przez Miziak

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)