Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
33 15543 2012-09-21 02:42:52 przez ArnVaker
2 2375 2012-09-18 19:59:16 przez Huk
2 1955 2012-09-18 19:30:35 przez ArnVaker
86 66437 2012-09-17 14:04:43 przez ArnVaker
3 2746 2012-09-16 21:09:37 przez Carnophage
15 12732 2012-09-14 08:46:46 przez ba10
2 3609 2012-09-13 13:30:32 przez zientas
10 8294 2012-09-12 22:39:08 przez skullman
8 5550 2012-09-11 18:13:30 przez Minio
12 10389 2012-09-10 12:24:15 przez thalcave
8 7417 2012-09-10 10:19:33 przez ArnVaker
29 16300 2012-09-08 20:51:54 przez PL_SBX
wpagui i ukryty ssid przez hurlmann
2 2166 2012-09-08 16:46:00 przez hurlmann
problem z wirusem przez copowieryba
10 8230 2012-09-05 22:17:54 przez rychu
6 5588 2012-09-02 00:02:41 przez caro_cenzura
8 7335 2012-08-31 16:53:47 przez slawek
19 15204 2012-08-31 12:13:13 przez bryn1u
Linux jako klient wins przez bonus
4 3394 2012-08-30 13:36:18 przez kamikaze
23 12677 2012-08-30 13:33:19 przez djjanek
16 10925 2012-08-30 09:44:43 przez 45dominik
17 7530 2012-08-29 15:49:52 przez ArnVaker
1 1952 2012-08-29 13:30:56 przez Jacekalex
4 3044 2012-08-28 21:39:08 przez Pavlo950
hibernacja zwolniła przez dominbik
10 4804 2012-08-27 19:33:00 przez dominbik
Instalacja ISO z sieci. przez voodoomaster
3 2722 2012-08-24 12:25:55 przez milyges
3 3010 2012-08-23 23:18:49 przez marcin'82
23 18179 2012-08-23 13:04:04 przez Minio
1 2280 2012-08-22 20:11:52 przez Evilus
9 4590 2012-08-19 09:13:15 przez korbol
40 20872 2012-08-18 13:23:54 przez przemo_pp

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)