Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
5 3967 2012-07-26 18:22:13 przez RadekD
13 8957 2012-07-26 16:40:31 przez klaron
6 3726 2012-07-26 16:06:31 przez Jacekalex
0 1575 2012-07-24 17:42:33 przez jaworek
41 19240 2012-07-22 17:43:26 przez andrzej88
4 2488 2012-07-22 10:43:18 przez mrmarkos
12 7917 2012-07-21 20:01:25 przez dhg
29 15679 2012-07-21 13:55:43 przez yossarian
34 15373 2012-07-20 18:29:07 przez baron65
13 9683 2012-07-20 16:09:14 przez GalaktyczneHalo
kfreebsd przez skullman
22 9402 2012-07-19 10:31:31 przez ArnVaker
1 1819 2012-07-18 23:06:38 przez azhag
0 2112 2012-07-18 14:07:46 przez Plichu
Problem z instalacją GRUB przez PL_SBX  [ 1 2 ]
34 25248 2012-07-16 12:15:31 przez PL_SBX
autosuspend.sh przez pink
14 7342 2012-07-15 14:23:30 przez Jacekalex
Analiza logu rkhunter przez mrmarkos
4 2827 2012-07-14 09:50:31 przez mrmarkos
[rozwiązany]problem z czasem przez copowieryba
0 1384 2012-07-13 22:49:27 przez copowieryba
2 2080 2012-07-12 14:22:39 przez blind
5 3174 2012-07-11 23:53:47 przez Pavlo950
6 4017 2012-07-11 12:07:57 przez Pavlo950
Dziwne zależności nvidia-glx przez sir_lucjan
4 2697 2012-07-10 14:29:56 przez ArnVaker
1 1788 2012-07-10 12:13:07 przez mrmarkos
2 2284 2012-07-10 09:12:13 przez pribina
4 2951 2012-07-06 13:25:05 przez stilgar79
Zip, UnZip i ?? w Debian 7.0 przez P2O2  [ 1 2 ]
27 13937 2012-07-04 20:58:15 przez pioki
10 7618 2012-07-04 19:13:01 przez gindek
debian 5.0.6 pendrive przez skynet12
23 18836 2012-07-02 06:58:29 przez TheAnt
13 27302 2012-06-30 12:18:10 przez TheAnt
Problem z hibernacją przez blind
0 1759 2012-06-29 14:04:45 przez blind
1 2344 2012-06-28 16:25:47 przez Yampress

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)