Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
2 2480 2012-05-28 23:26:06 przez ArnVaker
14 10462 2012-05-28 21:20:53 przez Minio
10 7337 2012-05-28 08:55:25 przez zdzisiu316
Kolorowy shell przez chmuri
6 4699 2012-05-28 08:36:59 przez jarski185
Niewidoczne programy przez jaworek
1 2724 2012-05-27 21:28:33 przez krasnij
12 7789 2012-05-27 10:46:07 przez davidoski
38 20434 2012-05-27 07:40:38 przez ArnVaker
3 2789 2012-05-26 22:28:47 przez yomal79
12 7817 2012-05-22 23:06:39 przez Jacekalex
6 6201 2012-05-22 23:04:59 przez mati75
6 4802 2012-05-22 15:46:09 przez ArnVaker
21 11261 2012-05-21 11:56:02 przez P@blo
3 3397 2012-05-21 11:51:15 przez Aletr
12 8248 2012-05-19 22:41:26 przez Yampress
Nepomuk w Wheezy przez skullman
3 3043 2012-05-19 21:59:11 przez skullman
Uruchomienie synaptic przez jaworek
3 4012 2012-05-18 17:27:20 przez arturek
2 2396 2012-05-16 18:22:10 przez lukasz1235
15 6562 2012-05-15 23:57:42 przez lx
5 3788 2012-05-15 09:03:08 przez mati75
3 2335 2012-05-14 21:48:37 przez dominbik
4 4347 2012-05-14 15:25:28 przez caViator
4 3601 2012-05-13 03:33:32 przez Jacekalex
3 3091 2012-05-07 20:34:13 przez Minio
4 4901 2012-05-06 15:18:52 przez remi
8 6529 2012-05-05 17:41:14 przez remi
1 2310 2012-05-04 15:03:53 przez ArnVaker
Przymiarki do DN2800MT przez as-max
6 5333 2012-04-28 03:05:38 przez as-max
debian nie chce wstać na zimnym sprzęcie przez copowieryba  [ 1 2 ]
35 18185 2012-04-27 23:19:37 przez copowieryba
2 3386 2012-04-26 18:27:46 przez davidoski
11 9936 2012-04-26 10:35:16 przez yomal79

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)