Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
Nieudany upgrade z etch do stable przez jacquar  [ 1 2 ]
45 26465 2012-04-25 22:45:14 przez ArnVaker
5 5149 2012-04-22 22:05:48 przez Minio
Aktualizacja systemu przez jjpikoov
4 3522 2012-04-19 20:49:32 przez jjpikoov
13 12276 2012-04-18 20:36:56 przez qluk
4 4435 2012-04-16 13:47:45 przez azhag
23 14143 2012-04-15 14:13:37 przez ArnVaker
3 2959 2012-04-15 05:09:20 przez marcin'82
aptitude nie odinstalowuje wszystkiego przez dominbik  [ 1 2 3 ]
74 65659 2012-04-13 09:26:08 przez ArnVaker
DNS nie działa przez trocha
10 9302 2012-04-12 20:58:30 przez rafi
FreeCAD - zależności przez seav  [ 1 2 ]
25 16528 2012-04-12 10:58:49 przez ArnVaker
10 6215 2012-04-12 01:35:13 przez Jacekalex
. przez mareq
13 12904 2012-04-11 18:38:26 przez jarski185
ntfs-3g - dysk USB przez dominbik
5 6155 2012-04-10 09:38:57 przez dominbik
17 11420 2012-04-08 21:27:38 przez ArnVaker
6 4958 2012-04-08 11:11:20 przez yossarian
5 4439 2012-04-07 13:22:41 przez Piotr3ks
10 8086 2012-04-07 12:05:43 przez ArnVaker
9 10403 2012-04-06 17:25:32 przez Yampress
7 7293 2012-04-06 14:19:13 przez davidoski
18 13268 2012-04-05 21:39:04 przez jjpikoov
2 2958 2012-04-05 08:56:28 przez ArnVaker
Podgląd pakietu deb przez hello_world
19 11065 2012-04-04 00:36:59 przez ArnVaker
4 3866 2012-04-01 19:38:10 przez remi
18 9588 2012-03-31 21:55:39 przez dominbik
3 3884 2012-03-31 17:22:18 przez dominbik
7 5933 2012-03-30 20:07:06 przez gindek
15 10778 2012-03-29 16:52:22 przez Cosik
10 5161 2012-03-28 12:59:58 przez Pakos
4 5807 2012-03-27 20:39:12 przez gutk
5 4243 2012-03-27 16:54:12 przez juniorjpdj

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)