Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
32 32058 2012-01-28 23:13:30 przez studys
Brak sterowników do karty graficznej przez Lopus2  [ 1 2 3 … 5 ]
108 66655 2012-01-28 11:56:21 przez dominbik
2 3295 2012-01-26 00:07:23 przez harry3030
lenny, wheezy ocb? ;/ przez nowy
2 3472 2012-01-25 17:44:24 przez P@blo
5 4761 2012-01-23 20:50:10 przez pasqdnik
14 13677 2012-01-23 20:22:27 przez bryn1u
7 7375 2012-01-23 11:52:57 przez gindek
10 9148 2012-01-22 12:32:57 przez oli
7 6023 2012-01-20 13:35:50 przez Minio
21 11322 2012-01-17 21:13:20 przez ArnVaker
3 3613 2012-01-16 11:15:49 przez ilin
p7zip i GUI(7zFM) przez k4misiek
4 4529 2012-01-13 19:24:35 przez k4misiek
dopelnianie TAB-em przez pink
22 10475 2012-01-12 23:11:59 przez ArnVaker
2 3550 2012-01-11 18:07:09 przez pasqdnik
11 9617 2012-01-09 18:52:52 przez dominbik
4 3695 2012-01-09 14:57:06 przez Jacekalex
wget sciąga z krzaczkami przez k4misiek
3 3882 2012-01-09 12:53:31 przez k4misiek
Parę zagadnień dla IntinteOS przez fervi  [ 1 2 3 … 13 ]
301 166297 2012-01-09 11:48:45 przez sal_i
10 9364 2012-01-08 19:46:59 przez ArnVaker
8 5172 2012-01-07 21:40:07 przez urbinek
1 2974 2012-01-07 12:41:56 przez ArnVaker
6 4646 2012-01-07 11:37:45 przez tomac
13 7746 2012-01-06 16:17:43 przez lx
2 4841 2012-01-06 13:45:28 przez mateusz232
ttyS0, ttyS1, ... (nie mam) przez Blackhole
5 4771 2012-01-06 10:41:51 przez Jacekalex
12 8010 2012-01-05 17:01:46 przez thomsson
NTFS - /home przez juniorjpdj
24 14996 2012-01-05 16:43:07 przez andreq
3 4102 2012-01-05 00:05:16 przez Jacekalex
10 6965 2012-01-02 17:26:13 przez ArnVaker
8 5122 2012-01-01 19:09:00 przez P@blo

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)