Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
17 12348 2011-11-23 18:35:33 przez sir_lucjan
3 4147 2011-11-22 20:21:14 przez ArnVaker
2 3753 2011-11-20 17:01:46 przez cthulhu
3 8917 2011-11-18 14:09:08 przez minas_trith
10 15923 2011-11-17 10:29:25 przez ArnVaker
2 3563 2011-11-16 22:39:01 przez ArnVaker
20 9462 2011-11-15 19:38:34 przez ArnVaker
20 10874 2011-11-14 18:42:00 przez itposthuman
17 12118 2011-11-12 11:19:46 przez ArnVaker
3 3817 2011-11-11 21:29:22 przez ArnVaker
0 3320 2011-11-11 19:10:44 przez Romen
16 11695 2011-11-11 17:28:01 przez kondziu jah
Co blokuje mi porty? przez sj65
5 7593 2011-11-11 17:13:59 przez sj65
Środowisko graficzne przez thomsson  [ 1 2 ]
44 27041 2011-11-11 13:37:43 przez dominbik
2 3602 2011-11-10 19:59:01 przez sir_lucjan
5 4554 2011-11-07 19:03:33 przez sir_lucjan
7 6791 2011-11-06 18:01:05 przez P@blo
18 12537 2011-11-05 20:32:15 przez Yampress
Porządek w tablicy partycji przez samu  [ 1 2 ]
36 22360 2011-11-03 23:46:13 przez samu
4 4013 2011-11-03 21:04:40 przez thomsson
debian na arm przez skullman
5 5711 2011-11-03 10:22:54 przez Graffi
14 6947 2011-11-01 21:49:33 przez spami
47 25977 2011-11-01 17:47:45 przez P@blo
22 16460 2011-11-01 17:31:45 przez P@blo
0 2965 2011-11-01 17:27:48 przez spami
6 4666 2011-10-31 13:42:06 przez rj46
4 4323 2011-10-29 21:07:49 przez P@blo
Debian whezzy - magiczny GRUB :P przez thomsson  [ 1 2 ]
33 18396 2011-10-29 16:49:45 przez thomsson
11 7217 2011-10-29 11:22:04 przez QzzY
sterowniki lenovo g570 przez Kamil2685
23 16625 2011-10-28 11:44:22 przez blind

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)