Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
41 34062 2011-09-26 10:16:42 przez ArnVaker
19 16401 2011-09-22 18:26:17 przez ArnVaker
STARTX out of range przez radexon
2 3986 2011-09-22 07:24:42 przez radexon
Instalacja gnome przez alex011251
11 8529 2011-09-21 11:15:14 przez alex011251
48 30350 2011-09-20 21:04:04 przez baron65
6 6008 2011-09-19 18:28:20 przez thalcave
2 4024 2011-09-18 19:26:39 przez P@blo
2 5220 2011-09-15 20:33:56 przez emce9
2 5501 2011-09-12 12:25:51 przez P@blo
2 4029 2011-09-10 16:19:23 przez grucha
3 4345 2011-09-09 06:49:07 przez Danio
14 9867 2011-09-09 03:06:06 przez Shao
4 5025 2011-09-08 23:15:03 przez Shao
Debian zepsuty przez alex011251
21 14271 2011-09-08 14:13:37 przez Minio
22 17155 2011-09-07 08:39:50 przez radexon
Zakup laptopa pod debiana przez kamil69
17 14687 2011-09-06 21:41:19 przez hello_world
22 28320 2011-09-04 20:02:16 przez andreq
7 6291 2011-09-04 11:59:29 przez thalcave
4 5307 2011-09-03 21:55:34 przez alex011251
19 14588 2011-09-02 16:10:03 przez radexon
13 14307 2011-08-30 21:58:26 przez Minio
2 3626 2011-08-29 16:47:42 przez lukaz1987
0 4157 2011-08-28 12:59:50 przez fervi
1 3361 2011-08-28 12:06:31 przez Minio
79 83695 2011-08-28 11:55:13 przez Minio
Instalacja Javy (ARM) przez pietrek  [ 1 2 3 ]
50 39990 2011-08-28 09:44:06 przez pietrek
Brak motywów dźwiękowych przez brekofra
4 5046 2011-08-27 19:29:06 przez Jacekalex
grupa do dostepu do usb przez pink  [ 1 2 ]
31 25815 2011-08-25 16:58:12 przez ArnVaker
12 9479 2011-08-25 13:54:22 przez dominbik
gentoo i grub 2 przez marian6  [ 1 2 3 ]
59 53388 2011-08-25 10:06:38 przez rafaloo

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)