Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
RSS w Menu przez fervi
7 6537 2011-07-17 20:30:14 przez andreq
3 5347 2011-07-17 13:22:59 przez ilin
Przesunieta godz przez samu
17 11551 2011-07-17 12:19:32 przez ArnVaker
4 5015 2011-07-16 17:24:45 przez Yampress
10 9262 2011-07-14 12:57:30 przez ilin
qemu - jak uruchomić obraz? przez kondzio14
6 6300 2011-07-12 19:52:12 przez thalcave
6 6519 2011-07-12 13:41:52 przez poldsa
11 7555 2011-07-10 20:37:46 przez ArnVaker
4 5961 2011-07-10 10:11:12 przez torrentow
10 7611 2011-07-09 12:26:03 przez HAL9000
5 6198 2011-07-09 00:54:43 przez torpeda80
Wysyłanie Nvidii w kosmos przez ArnVaker
10 6875 2011-07-06 21:17:07 przez ArnVaker
5 6364 2011-07-06 20:53:23 przez Kruk
6 7576 2011-07-06 00:50:26 przez womperm
Nautilus i błąd GTK przez paw4el
12 7101 2011-07-05 23:56:39 przez paw4el
8 7095 2011-07-05 23:46:49 przez ArnVaker
7 6760 2011-07-05 16:14:56 przez Tomeku
[SOLVED]Skype 1.6 przez sj65
3 4650 2011-07-05 15:56:12 przez sj65
Bateria "wariuje" ; / przez grom120
8 8851 2011-07-04 13:58:09 przez paoolo
Aktualizacja Iceweasla przez freedek
8 9916 2011-07-03 22:23:02 przez ArnVaker
2 8169 2011-07-03 16:34:01 przez thalcave
0 3571 2011-07-02 22:36:15 przez jarek87
2 4224 2011-07-02 19:12:44 przez grom120
2 4010 2011-07-02 18:27:43 przez Jacekalex
9 7587 2011-07-02 16:19:02 przez Jacekalex
rep- snapshot wheezy przez samu
16 10820 2011-07-02 14:42:43 przez ArnVaker
18 11208 2011-07-02 14:29:28 przez lukaz1987
apt-pokaz sections przez hello_world
6 5208 2011-07-01 13:58:12 przez Minio
5 5174 2011-06-30 21:43:09 przez ArnVaker
12 8366 2011-06-30 21:26:40 przez legend

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)