Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
1 3715 2011-06-12 08:40:57 przez ArnVaker
16 11557 2011-06-10 19:40:28 przez ilin
1 3620 2011-06-10 15:11:30 przez Minio
Domyślny czytnik pdf przez hello_world
2 3874 2011-06-09 10:21:58 przez hello_world
Błąd w konsoli przez Gutaj
4 8351 2011-06-07 20:44:18 przez ArnVaker
Testowa wersja a stabilna na desktop przez freedek  [ 1 2 ]
27 22341 2011-06-07 19:10:40 przez freedek
Instalacja AWN przez Gutaj
1 3884 2011-06-07 11:19:16 przez ArnVaker
5 5832 2011-06-06 22:19:50 przez Gutaj
Podstawy do LMDE przez Gutaj
3 4579 2011-06-06 20:34:15 przez Gutaj
2 4548 2011-06-05 19:18:17 przez zyga
17 15045 2011-06-05 17:18:28 przez lis6502
Sterowniki do nvidi przez Gutaj
9 6755 2011-06-05 16:39:26 przez Jacekalex
28 23862 2011-06-05 15:09:54 przez ArnVaker
0 4035 2011-06-05 00:17:07 przez zyga
21 12249 2011-06-04 20:44:49 przez pioki
2 4438 2011-06-04 17:44:21 przez yossarian
7 6433 2011-06-04 12:04:36 przez bercik
5 6012 2011-06-04 11:43:21 przez Minio
dostęp do su przez hello_world
4 4905 2011-06-03 21:32:50 przez hello_world
11 16736 2011-06-03 16:48:43 przez ArnVaker
Debian problem z instalką. przez jeje  [ 1 2 ]
34 27413 2011-06-01 00:20:30 przez szczypior88
7 6134 2011-05-31 20:00:36 przez womperm
9 7851 2011-05-31 10:50:18 przez s_piotr
Program Cheese nie działa przez sir_lucjan
1 4162 2011-05-30 21:12:54 przez P@blo
5 5635 2011-05-30 16:16:38 przez HAL9000
3 5100 2011-05-29 14:40:00 przez womperm
kilka pytań - amd64 przez zyga
2 4762 2011-05-28 12:29:31 przez zyga
Stabilny squeeze i nvidia przez Dino_saur  [ 1 2 ]
45 38563 2011-05-27 18:39:38 przez azhag
10 8144 2011-05-27 11:53:05 przez P@blo
Debian-rs232 przez rob
2 4730 2011-05-27 08:01:10 przez rob

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)