Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
Brak możliwości wyłączenia komputera przez sir_lucjan  [ 1 2 ]
39 22186 2011-04-16 14:39:43 przez sir_lucjan
4 5626 2011-04-16 07:44:12 przez Jacekalex
8 7840 2011-04-15 23:53:44 przez fervi
9 8708 2011-04-14 09:37:54 przez torrentow
3 5231 2011-04-13 18:36:43 przez ArnVaker
12 16012 2011-04-13 18:01:37 przez KONSOR
11 11432 2011-04-13 11:28:38 przez kuchar
1 4275 2011-04-11 21:37:42 przez jurgensen
Ndiswrapper - Problem przez fervi
6 6628 2011-04-11 21:09:20 przez fervi
System nie montuje partycji itp przez sir_lucjan  [ 1 2 ]
35 22723 2011-04-11 17:06:23 przez sir_lucjan
3 4847 2011-04-10 18:41:16 przez ArnVaker
7 8467 2011-04-10 08:42:46 przez ArnVaker
3 5452 2011-04-09 21:44:06 przez tete
9 9743 2011-04-09 21:13:48 przez Huk
0 3413 2011-04-09 00:33:28 przez hornet
14 11035 2011-04-08 07:32:20 przez ba10
1 4018 2011-04-07 08:58:42 przez blinki
8 6734 2011-04-06 20:46:54 przez meciu
30 25280 2011-04-06 19:53:01 przez ethanak
[solved] NFS w Sid przez skullman
5 6516 2011-04-06 18:17:13 przez ArnVaker
11 10910 2011-04-04 22:20:50 przez MarekO
6 8174 2011-04-04 18:50:06 przez azhag
6 7471 2011-04-03 10:24:24 przez KONSOR
3 4949 2011-04-02 22:51:49 przez Szalony Lucjusz
Debian Squezze 6.0 + KDE przez blinki
0 3261 2011-04-01 11:41:32 przez blinki
25 21920 2011-03-31 19:07:06 przez Shaken
Debian na ROM przez dred111
5 6501 2011-03-30 20:13:06 przez dred111
11 12792 2011-03-29 17:07:52 przez parrotlarch
1 3841 2011-03-26 18:42:15 przez azhag
9 7305 2011-03-26 17:00:46 przez Shaken

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)