Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
5 5891 2011-02-12 19:56:57 przez azhag
17 11137 2011-02-12 11:51:17 przez ArnVaker
Ten wątek jest zamknięty
4 4723 2011-02-11 14:42:41 przez mer
3 54050 2011-02-09 17:57:13 przez azhag
2 5118 2011-02-09 15:31:04 przez Huk
Debian na ESX4.0 a USB:) przez kaju007
2 4007 2011-02-09 10:38:36 przez kaju007
27 25688 2011-02-09 00:13:02 przez Jacekalex
4 5411 2011-02-08 20:41:36 przez ArnVaker
9 11550 2011-02-08 19:04:09 przez Bodzio
5 5701 2011-02-07 21:04:49 przez Paad
. przez mareq
14 13926 2011-02-07 12:47:45 przez Jacekalex
3 4853 2011-02-06 17:41:03 przez woitekd
20 19609 2011-02-06 12:46:49 przez Minio
Przenosiny systemu przez as-max
7 5965 2011-02-06 12:39:19 przez as-max
konfiguracja do DSL przez rakon
3 5100 2011-02-03 09:47:55 przez KarolOssowski
Znika kursor myszy przez Yoda
4 6053 2011-02-02 01:35:01 przez ArnVaker
Multiboot grub-legacy przez grom120
12 8850 2011-02-01 00:45:05 przez ArnVaker
14 11880 2011-01-31 00:30:52 przez aen
11 9091 2011-01-30 12:31:23 przez legend
13 11641 2011-01-29 14:15:29 przez Jacekalex
4 6674 2011-01-29 11:04:12 przez bucken
2 4138 2011-01-28 09:35:10 przez mpd
1 4604 2011-01-27 17:00:07 przez ArnVaker
4 4802 2011-01-26 20:44:38 przez pioki
8 7825 2011-01-25 22:12:40 przez ksinfergo
13 8716 2011-01-25 10:29:05 przez sal_i
7 7025 2011-01-24 15:54:57 przez ArnVaker
21 17885 2011-01-23 23:13:17 przez badgerman
5 5048 2011-01-22 14:34:39 przez ArnVaker
Nietypowy problem z mc przez Luc3k
0 3434 2011-01-22 12:36:10 przez Luc3k

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)