Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
17 14845 2011-01-19 01:48:21 przez marcinzaj
13 12640 2011-01-18 21:20:03 przez ArnVaker
2 4681 2011-01-17 23:39:51 przez Minio
0 3530 2011-01-15 15:08:52 przez life
5 7124 2011-01-11 00:33:46 przez ArnVaker
34 23800 2011-01-10 21:39:23 przez ArnVaker
2 4410 2011-01-09 18:27:05 przez azhag
6 5715 2011-01-07 18:26:36 przez tm
1 3975 2011-01-07 17:52:44 przez raven18
0 3096 2011-01-06 17:59:51 przez gindek
1 4531 2011-01-05 18:13:55 przez andreq
12 12401 2011-01-05 14:28:01 przez aen
szhift + pgup przez Bodzio
4 5114 2011-01-02 23:42:39 przez lis6502
9 7983 2010-12-31 12:36:31 przez Yampress
. przez mareq
9 7792 2010-12-30 21:12:29 przez mareq
Zmiana języka. przez Paul87
10 14317 2010-12-29 22:02:56 przez ArnVaker
17 11545 2010-12-29 21:22:26 przez Minio
1 3488 2010-12-29 18:30:33 przez ArnVaker
10 8672 2010-12-25 23:00:12 przez Minio
3 6390 2010-12-23 11:19:56 przez azhag
Gdzie jest emerald ? przez xomrk
13 11878 2010-12-19 21:01:13 przez hornet
3 4893 2010-12-19 19:25:30 przez hornet
2 4167 2010-12-19 17:03:57 przez grzebyk
Debian na laptopie przez hornet
9 7925 2010-12-18 21:44:50 przez tm
2 4614 2010-12-18 18:08:44 przez aen
4 5320 2010-12-16 17:15:48 przez mati75
skrypt w cron przez djjanek
5 4740 2010-12-16 15:51:30 przez azhag
22 15548 2010-12-15 21:04:18 przez szcz00ri
apt-get i błędy przez kaju007
6 6106 2010-12-15 07:01:35 przez kaju007
repo dla debian 3.1 -> linux 2.6-15 przez maciej_81  [ 1 2 ]
25 16826 2010-12-13 10:17:55 przez ArnVaker

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)