Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
Architektura 64-bitowa przez marian6
16 14886 2010-12-12 22:00:46 przez debianus_userus
Debian bez jądra. przez marcin.t
8 6017 2010-12-12 21:51:58 przez ArnVaker
9 6672 2010-12-10 14:30:01 przez paoolo
5 5905 2010-12-09 12:54:32 przez Puchaty
2 4414 2010-12-07 10:57:53 przez rulezdc
8 7957 2010-12-04 18:03:13 przez giegiel
4 8252 2010-12-03 17:24:03 przez raven18
1 3634 2010-12-03 15:26:55 przez ArnVaker
. przez mareq  [ 1 2 ]
26 27887 2010-11-29 14:34:04 przez rafaloo
21 16772 2010-11-29 00:56:09 przez ArnVaker
4 4820 2010-11-28 18:45:16 przez nocturn
2 3911 2010-11-28 11:50:47 przez Minio
4 5010 2010-11-27 17:32:41 przez ArnVaker
. przez mareq  [ 1 2 ]
27 19496 2010-11-27 16:32:02 przez winnetou
4 8372 2010-11-27 12:15:26 przez SpeedVin
2 4158 2010-11-26 23:06:51 przez kondzio14
13 11997 2010-11-25 22:31:09 przez Akkon
9 7277 2010-11-25 19:59:20 przez k4misiek
2 4199 2010-11-25 16:09:17 przez giegiel
1 3831 2010-11-25 15:19:48 przez Jacekalex
przenoszenie partycji ext3 przez kondzio14
4 5168 2010-11-25 14:10:16 przez kondzio14
11 12633 2010-11-24 22:25:42 przez Akkon
3 4559 2010-11-24 21:35:41 przez djjanek
19 12721 2010-11-24 20:42:04 przez Miziak
2 4476 2010-11-24 14:36:37 przez styko
5 5838 2010-11-23 21:05:58 przez mqluke
0 3854 2010-11-20 12:02:57 przez Cosik
13 9173 2010-11-18 17:06:20 przez mareq
7 6181 2010-11-18 01:12:10 przez ArnVaker
6 16273 2010-11-11 19:25:27 przez pioki

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)