Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
9 6123 2010-10-06 02:14:41 przez bercik
0 3237 2010-10-02 18:19:36 przez joniokonio
6 5240 2010-10-01 19:11:15 przez Yampress
glibc 2.4 problem przez Duo
4 5000 2010-09-29 22:03:06 przez ilin
18 20568 2010-09-29 18:39:23 przez winnetou
15 12971 2010-09-29 00:14:12 przez ArnVaker
13 9009 2010-09-28 13:38:20 przez azhag
19 12088 2010-09-28 09:15:04 przez ippo76
2 4448 2010-09-26 16:34:56 przez pioki
2 4228 2010-08-05 21:21:46 przez Jacekalex
3 4536 2010-08-05 20:47:29 przez urbinek
Debian i Pointsec ... przez przemnet
2 4009 2010-08-05 13:17:13 przez przemnet
2 7748 2010-08-05 12:42:30 przez hornet
41 24979 2010-08-03 10:08:06 przez Semerchet
Wifi na compalu przez MarginOfError
15 8526 2010-08-01 09:24:23 przez Jacekalex
2 4344 2010-07-31 19:32:21 przez Cosik
20 12022 2010-07-31 13:15:34 przez Katiusha
Intel gma 950 przez tomii
0 3165 2010-07-30 21:25:42 przez tomii
7 6663 2010-07-30 15:22:08 przez xomrk
15 13504 2010-07-29 16:52:59 przez winnetou
2 4222 2010-07-29 07:55:37 przez michalz1
Konfiguracja ogólna przez NueL
11 8622 2010-07-25 23:19:38 przez ebxx
ulimit przez Blackhole
6 6258 2010-07-25 20:21:27 przez Blackhole
Problem z instalacją przez robertrock
7 7810 2010-07-25 15:23:33 przez robertrock
2 4272 2010-07-24 21:28:29 przez Interceptop
8 10903 2010-07-19 10:57:20 przez s4ncho
Edycja repo przez NueL
15 10945 2010-07-18 16:24:48 przez ilin
Konfiguracja sieci przez tebix
5 5487 2010-07-17 21:20:24 przez NueL
4 5004 2010-07-17 10:14:52 przez Jacekalex
2 4026 2010-07-16 22:55:38 przez k4misiek

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)