Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
3 4703 2010-01-05 01:21:34 przez fnmirk
2 4732 2010-01-04 21:48:15 przez Targenor
Ten wątek jest zamknięty
20 19015 2010-01-04 20:58:16 przez ArnVaker
3 5257 2010-01-03 22:10:04 przez domgl
ręczne partycjonowanie przez johnyjj2
3 6518 2010-01-01 19:30:27 przez azhag
2 4017 2009-12-31 17:30:32 przez janosik
8 7406 2009-12-31 16:12:54 przez Piotr3ks
Lenny i lstat przez askorka
9 10150 2009-12-31 11:58:04 przez giegiel
5 5335 2009-12-27 19:36:15 przez rulezdc
jak duza partycja? przez Nicram
2 4204 2009-12-24 09:21:12 przez Nicram
pierwsze kroki POMOCY!! przez kamilm12345  [ 1 2 ]
36 20813 2009-12-23 15:45:23 przez ippo76
4 5680 2009-12-22 23:15:58 przez Yoda
RAID 10 przez Lesiu
1 4760 2009-12-22 12:55:20 przez Lesiu
10 13467 2009-12-21 21:22:56 przez fnmirk
8 6979 2009-12-20 12:50:22 przez fnmirk
udev - o co chodzi? przez marg1
17 15021 2009-12-16 18:56:15 przez marg1
Debian AMD64 netinst Problem z WIFI przez arotick  [ 1 2 3 ]
67 53771 2009-12-15 11:56:17 przez kuba.astr
8 6403 2009-12-13 12:37:27 przez azhag
1 4367 2009-12-13 00:14:05 przez azhag
2 4102 2009-12-12 21:23:55 przez trox
hal niekonfogurowalny przez Moses
0 3569 2009-12-12 19:58:24 przez Moses
6 6916 2009-12-12 19:32:00 przez korbol
1 4432 2009-12-11 21:19:20 przez marg1
19 13408 2009-12-11 17:51:35 przez arotick
2 3885 2009-12-11 17:19:20 przez rulezdc
9 20467 2009-12-09 07:31:25 przez peadyr
5 5712 2009-12-07 21:10:42 przez bercik
14 13518 2009-12-07 19:45:33 przez Golgotan
3 5294 2009-12-07 17:46:05 przez sed21
2 3970 2009-12-05 17:04:00 przez torpeda80

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)