Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
6 6380 2009-10-17 22:45:37 przez zborus
3 4951 2009-10-16 14:24:02 przez k4misiek
Touchpad - konfiguracja przez majusio
14 17115 2009-10-13 20:05:57 przez tomii
20 12902 2009-10-09 21:04:54 przez grom120
Samba i aplikacje dosowe przez krauza
6 6571 2009-10-08 11:49:30 przez krauza
13 9443 2009-10-08 01:33:30 przez Kudzu
DBUS przez koperek
11 10354 2009-10-05 16:15:16 przez ilin
2 4240 2009-10-04 16:25:18 przez iacobus
8 6406 2009-10-04 14:29:08 przez grom120
3 4768 2009-10-03 19:33:59 przez ilin
2 4964 2009-10-02 17:11:42 przez ricardo83
Cannot find a GRUB drive przez Khamell
3 4848 2009-10-02 16:18:25 przez fnmirk
42 28083 2009-10-02 09:57:25 przez Kudzu
16 10637 2009-10-01 20:24:42 przez rychu
25 15924 2009-10-01 14:58:06 przez k4misiek
7 7714 2009-09-29 22:34:44 przez Wieloryb
11 11409 2009-09-29 20:21:39 przez ippo76
6 7553 2009-09-29 18:13:40 przez ArnVaker
15 25196 2009-09-27 23:45:53 przez fnmirk
montowanie partycji+bład przez shreku7
7 6817 2009-09-26 20:09:00 przez shreku7
2 4139 2009-09-25 17:58:00 przez k4misiek
cron + aplikacje gui przez radziojedi
5 5331 2009-09-25 09:01:24 przez radziojedi
21 17886 2009-09-24 10:54:59 przez sidjestgit
6 6445 2009-09-23 21:14:57 przez Luke
15 18159 2009-09-22 20:00:21 przez ippo76
6 6597 2009-09-21 22:41:30 przez ArnVaker
16 12298 2009-09-21 21:43:51 przez MagellanPL
0 3220 2009-09-19 21:28:11 przez DadaD
2 3955 2009-09-18 14:07:18 przez Grzeslaw
4 19917 2009-09-18 09:48:13 przez ba10

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)