Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Luźne rozmówki

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
Alsa 1.0.14 przez Ryszard
5 4988 2007-08-01 16:07:25 przez lordvader20
0 3226 2007-08-01 12:45:42 przez zimzum
Aparat Cyfrowy przez x-dos  [ 1 2 ]
27 22422 2007-07-30 13:36:33 przez pink
nokia 6280 i linux przez orzeech
4 5431 2007-07-29 18:15:56 przez adam05
6 5699 2007-07-29 15:40:51 przez aki
cikeawostka nero przez BiExi
19 11016 2007-07-26 17:07:36 przez ilin
jutro matura przez Kudzu  [ 1 2 3 4 ]
94 54395 2007-07-21 15:15:02 przez Kudzu
pdf techa przez zyga
1 3568 2007-07-20 06:59:07 przez Bodzio
Koniec edukacji przez maverick44
11 9956 2007-07-17 11:59:54 przez terefere
Społeczność Debiana przez azhag
0 3183 2007-07-15 19:29:47 przez azhag
Błąd przy wysyłaniu postów przez maverick44
2 4540 2007-07-15 13:38:15 przez maverick44
Google przez xanax
1 3758 2007-07-12 11:29:28 przez Lorenzo
10 7244 2007-07-05 22:53:18 przez ilin
Wizerunek informatyka przez adam05  [ 1 2 ]
30 20328 2007-07-04 22:41:30 przez adam05
Multimo vs neostrada przez harlequin
13 11163 2007-07-04 22:31:54 przez xanax
Testowanie sprzetu przez k4misiek
22 12966 2007-07-04 10:14:26 przez ba10
szukam strony o iptables przez yaqb2nd
2 4243 2007-07-03 21:48:20 przez owca
logo ? przez Mundek  [ 1 2 ]
36 24220 2007-07-01 09:09:09 przez Ryszard
Debian na HP przez Asinus
11 8596 2007-06-30 22:58:29 przez BlackEvo
Nie dziala amule przez ilin
11 7892 2007-06-30 21:23:17 przez harry666t
16 10403 2007-06-29 19:57:16 przez qluk
7 6595 2007-06-29 18:09:42 przez Zbooj
Jakie byly poczatki przez BiExi
3 4275 2007-06-29 00:49:28 przez owca
Linuksik w telefonie przez adam05
8 7212 2007-06-27 10:11:57 przez pnhd
Początkujący przez Oro  [ 1 2 ]
46 31018 2007-06-26 11:32:49 przez zimzum
3 4526 2007-06-26 11:22:43 przez zimzum
Ten wątek jest zamknięty
Wielka prośba do Rumiego. przez AndrzejP
2 4064 2007-06-25 19:14:12 przez 0dd
4 5260 2007-06-24 13:33:51 przez owca
Debian GNU/kFreeBSD przez harry666t
2 4122 2007-06-23 00:27:11 przez Ryszard
Kto używa Stable przez parrotlarch  [ 1 2 3 ]
65 44350 2007-06-22 16:19:56 przez parrotlarch

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)