Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!
Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.
| Wątek | Odpowiedzi | Wyświetlenia | Ostatni post |
|---|---|---|---|
|
Praca debian. przez korbol
|
0 | 3226 | 2007-06-22 13:02:21 przez korbol |
|
|
91 | 58230 | 2007-06-21 11:46:09 przez harry666t |
|
winamp eqf przez zimzum
|
7 | 8876 | 2007-06-20 22:08:02 przez zimzum |
|
Znalazłem coś przez Ryszard
|
7 | 5419 | 2007-06-18 18:43:11 przez Ryszard |
|
Przewiewny garnitur :) przez korbol
|
13 | 9171 | 2007-06-17 10:08:54 przez korbol |
|
Znacie może jakieś dobre rosyjskie proxy? przez rafi
|
0 | 3641 | 2007-06-15 17:34:18 przez rafi |
|
"Mumia" w Diwanii przez Semerchet
|
8 | 6160 | 2007-06-14 19:29:09 przez maly |
|
Będą otwarte stery od AMD przez Matthew
|
7 | 6437 | 2007-06-14 15:44:11 przez Matthew |
|
eyeos przez BiExi
|
9 | 6694 | 2007-06-12 14:06:57 przez Rumi |
|
Userbar + połysk przez Semerchet
|
6 | 6173 | 2007-06-12 08:16:26 przez Treadstone |
|
Listwy zasilające - jaka? przez Matthew
|
14 | 9082 | 2007-06-12 01:01:14 przez coby6 |
|
dziwny mail przez szczypior88
|
9 | 7552 | 2007-06-10 02:01:03 przez bercik |
|
M$ i wojna patentowa przez Semerchet
|
0 | 3081 | 2007-06-09 13:02:37 przez Semerchet |
|
Kupię płytę główna do IBM T23 przez djinn
|
0 | 3432 | 2007-06-09 11:38:03 przez djinn |
|
Hit dyskotek i list przebojów z roku 1999 przez replay
|
8 | 9142 | 2007-06-08 22:42:18 przez bns |
|
Opium dla mas! :) przez jumanji
|
10 | 8113 | 2007-06-08 00:10:01 przez zimzum |
|
|
99 | 69320 | 2007-06-05 17:35:45 przez davidoski |
|
Ten wątek jest zamknięty
Moja stronka przez marcusdavidus
|
4 | 5230 | 2007-06-05 01:46:49 przez rychu |
|
|
31 | 20406 | 2007-06-04 08:59:15 przez AgayKhan |
|
|
61 | 49470 | 2007-06-03 08:30:22 przez davidoski |
|
jak to jest z tymi prędkościami downloadu? przez szczypior88
|
8 | 6453 | 2007-06-02 09:50:46 przez szczypior88 |
|
domena - pomozecie? przez zimzum
|
7 | 6573 | 2007-06-02 01:35:34 przez zimzum |
|
Nowość przez Ryszard
|
0 | 3305 | 2007-05-31 13:54:44 przez Ryszard |
|
kto ma konto w BPH? ;) przez rychu
|
4 | 5375 | 2007-05-29 13:58:44 przez jumanji |
|
nowy komp i problem z instalacją Debiana :( przez szczypior88
|
14 | 10159 | 2007-05-28 08:24:48 przez pablo |
|
Zarządzanie pamięcią w linuksie przez Matthew
|
1 | 3571 | 2007-05-27 07:43:27 przez Ryszard |
|
pękająca obudowa laptopa przez szczypior88
|
21 | 21731 | 2007-05-26 22:52:48 przez szczypior88 |
|
Dzień Matki 26 maja przez Semerchet
|
2 | 3955 | 2007-05-26 21:42:14 przez Ryszard |
|
Elive 0.4.2 przez benq
|
5 | 6188 | 2007-05-26 21:37:52 przez Ryszard |
|
BIOS się nie odzywa przez szczypior88
|
7 | 6283 | 2007-05-26 08:37:24 przez szczypior88 |