Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Luźne rozmówki

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
11 7640 2007-05-26 03:33:21 przez Lacer
Ile razy robimy dist-upgrade przez Ryszard  [ 1 2 3 ]
51 36824 2007-05-25 20:27:05 przez morys
7 7150 2007-05-20 23:47:43 przez morys
2 3985 2007-05-20 20:38:51 przez Semerchet
21 12131 2007-05-20 09:01:56 przez azhag
8 5944 2007-05-19 16:20:07 przez rychu
Sygnaturki przez Treadstone
6 5391 2007-05-17 08:26:00 przez maly
LSB - z czym to się je? przez Matthew
1 3578 2007-05-15 10:45:28 przez azhag
15 9364 2007-05-14 16:40:47 przez rychu
Sidux przez MMW
17 11602 2007-05-14 06:06:57 przez MMW
debian live :] przez BiExi
9 6451 2007-05-13 12:43:46 przez Lacer
Taka nowinka przez Semerchet
1 3849 2007-05-12 22:04:48 przez czechu
DUg'owe repo przez pablo  [ 1 2 3 4 ]
80 53194 2007-05-12 08:33:26 przez czadman
4 4468 2007-05-11 19:16:15 przez harry666t
4 4909 2007-05-10 13:24:36 przez AgayKhan
dzialanie charytatywne forum przez Kudzu  [ 1 2 ]
36 22415 2007-05-09 00:08:18 przez czadman
4 5127 2007-05-08 15:04:35 przez Bodzio
m$ i patent sudo? przez mi5tic
6 6487 2007-05-07 12:45:39 przez harry666t
jakidebian.pl? przez Matthew
20 13474 2007-05-06 16:39:51 przez BiExi
fajne repo przez siarka2107
3 4302 2007-05-06 15:39:55 przez harry666t
8 6476 2007-05-05 22:51:43 przez Graffi
księgarnia przez wombat
7 8226 2007-05-05 13:04:13 przez ba10
2 3849 2007-05-05 12:09:29 przez owca
Bitwa: RPN versus infix przez harry666t
5 5056 2007-05-04 23:58:16 przez harry666t
idealny desktop :) przez rychu
5 5137 2007-05-04 23:00:50 przez Matthew
17 11258 2007-05-04 22:09:21 przez jezoo
ATI fglrx na kernel 2.6.21 przez Semerchet
6 5610 2007-05-04 07:42:35 przez Semerchet
Jaki procek ? przez Tech
22 13183 2007-05-03 00:24:10 przez jezoo
18 13691 2007-05-02 23:41:46 przez stepien86
punkt montowania dysku USB przez szczypior88
13 8738 2007-05-02 21:59:30 przez Graffi

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)