Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!
Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.
| Wątek | Odpowiedzi | Wyświetlenia | Ostatni post |
|---|---|---|---|
|
Qt4 przez Ryszard
|
6 | 6404 | 2006-09-03 13:12:36 przez Ryszard |
|
|
31 | 26415 | 2006-08-31 19:23:53 przez Matthew |
|
Opis Debiana przez Anonymous
|
9 | 8795 | 2006-08-31 14:39:56 przez Bodzio |
|
naklejka na laptopa przez Rumi
|
2 | 5035 | 2006-08-30 22:22:27 przez djlinux1992 |
|
Konto http://hdbits.org/ przez Bajek
|
0 | 3870 | 2006-08-29 21:56:56 przez Bajek |
|
Firefox przez guzzi
|
11 | 8910 | 2006-08-29 18:35:36 przez synchro |
|
Jeśień Linuksowa 2006. przez czadman
|
4 | 5503 | 2006-08-28 22:53:46 przez korbol |
|
Konto shell przez Treadstone
|
5 | 6075 | 2006-08-27 19:31:39 przez Treadstone |
| 147 | 102729 | 2006-08-27 13:31:38 przez maxior | |
|
Lina na uptime-project przez Bajek
|
3 | 5278 | 2006-08-26 09:34:05 przez TBH |
|
8 planet przez p1tbull
|
10 | 9258 | 2006-08-26 00:36:38 przez TBH |
|
Parkowanie domen itp przez grzebyk
|
2 | 4944 | 2006-08-25 12:32:32 przez grzebyk |
|
Lisek W Redmond przez Matthew
|
16 | 10821 | 2006-08-24 08:53:05 przez Matthew |
|
Ewolucja "pulpitów" :) przez ba10
|
13 | 10138 | 2006-08-23 17:15:42 przez AgayKhan |
|
list przeciwko DRM przez Karolaq
|
1 | 3991 | 2006-08-23 10:23:36 przez ba10 |
|
Ale obiadek - mniam :) przez Bodzio
|
12 | 9423 | 2006-08-21 09:36:46 przez pasqdnik |
|
darmowa przesylka plyt z Gnu/Linux przez mons
|
2 | 4810 | 2006-08-21 07:51:33 przez DFX |
|
Stuknęła 13... przez Contravene
|
24 | 19945 | 2006-08-20 15:05:23 przez maverick44 |
|
USB 45 i IRDA na płyte przez terefere
|
4 | 5536 | 2006-08-20 12:29:23 przez terefere |
|
Alky - zamiast Wine? przez Matthew
|
7 | 7338 | 2006-08-17 02:57:56 przez Karolaq |
|
TePsa o nas dba przez Matthew
|
9 | 8854 | 2006-08-16 17:08:53 przez synchro |
|
Nius przez korbol
|
0 | 3392 | 2006-08-15 16:07:10 przez korbol |
|
|
57 | 41200 | 2006-08-13 22:41:07 przez Ryszard |
|
Ryszard = Ryszardo przez Anonymous
|
2 | 4474 | 2006-08-13 09:53:40 przez Anonymous |
|
MSOffice i MS Win on debian przez adam05
|
16 | 13901 | 2006-08-12 19:17:17 przez maverick44 |
|
Trymla przez BaB
|
5 | 6746 | 2006-08-11 09:11:40 przez BaB |
|
przekrój poprzeczny przewodu przez harlequin
|
6 | 9182 | 2006-08-11 07:40:37 przez Bodzio |
|
AMD64 a Linux (Debian) przez Matthew
|
4 | 5391 | 2006-08-09 17:48:33 przez czadman |
|
Multi Touch Screen - desctop3D? [video] przez mons
|
0 | 3501 | 2006-08-09 14:55:30 przez mons |
|
Profil sie nie uaktualnia przez ufocek
|
2 | 4488 | 2006-08-08 10:19:30 przez kaszak696 |