Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Sieci i serwery

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
17 6739 2010-03-23 11:45:50 przez ippo76
3 2930 2010-03-22 10:35:11 przez vicool
Asterisk & PostgreSQL przez mariv
3 2199 2010-03-22 10:29:41 przez mariv
Błąd w mrtg przez Luc3k
4 3283 2010-03-22 07:32:12 przez Luc3k
0 2357 2010-03-20 22:10:46 przez matwes
1 2154 2010-03-20 21:18:12 przez grzesiek
1 1841 2010-03-19 22:52:16 przez d0man199
5 4814 2010-03-19 21:21:23 przez ilin
1 2123 2010-03-19 16:32:13 przez bercik
Gdzie dodać bramę?? przez dawid77
0 1543 2010-03-19 12:33:38 przez dawid77
2 2744 2010-03-19 09:05:44 przez tomeq77
3 3301 2010-03-18 19:41:33 przez maro
migracja samby przez tripoli1
0 1735 2010-03-18 15:04:24 przez tripoli1
2 1769 2010-03-18 13:30:56 przez djjanek
28 19203 2010-03-18 09:42:03 przez binman
2 2195 2010-03-18 07:11:46 przez Janus
jeden serwer kilka joomla przez pokrak79
2 2439 2010-03-17 14:06:58 przez Yampress
7 7232 2010-03-17 09:09:22 przez bercik
dziwny problem z ssh przez Nicram
6 3001 2010-03-16 18:22:24 przez Nicram
mac znowu :( przez ksinfergo
8 4125 2010-03-16 17:35:25 przez ksinfergo
samba +ldap przez sata11
8 6773 2010-03-15 20:59:29 przez grzesiek
4 3970 2010-03-15 14:26:09 przez mariaczi
1 1531 2010-03-14 21:57:40 przez Kudzu
1 1728 2010-03-14 19:57:56 przez andreq
25 23047 2010-03-14 19:06:23 przez ZiomekPL
foip przez rogos
2 2450 2010-03-14 16:41:48 przez rogos
[+]wifi - odmowilo pracy przez torpeda80
12 4470 2010-03-14 12:48:10 przez torpeda80
1 1647 2010-03-14 01:05:33 przez bercik
1 2114 2010-03-12 14:01:32 przez Luc3k
3 2643 2010-03-12 13:53:27 przez Bonek

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)