Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Sieci i serwery

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
3 3631 2010-02-27 22:24:01 przez pink
0 1256 2010-02-26 07:26:33 przez drobny
1 2066 2010-02-25 12:44:03 przez wampir
0 2423 2010-02-24 10:58:34 przez redelek
jak dostac sie do serwera przez tripoli1
5 4564 2010-02-23 21:02:14 przez jezoo
Stawianie serwera Debian przez PawelekKok
4 6775 2010-02-23 14:48:14 przez Jacekalex
postfix+dovecot + dyn dns przez witek000
0 1960 2010-02-23 11:48:20 przez witek000
0 1394 2010-02-23 02:54:46 przez Jacekalex
0 1516 2010-02-22 13:30:37 przez redelek
4 3007 2010-02-21 20:18:25 przez Minio
3 2839 2010-02-21 14:11:07 przez bercik
wysledzenie laptopa przez tripoli1
13 9195 2010-02-21 09:29:32 przez Jacekalex
0 1406 2010-02-21 07:14:23 przez Jacekalex
13 13188 2010-02-20 16:22:52 przez Robert_88
dns-bind [solved] przez skotx
6 5238 2010-02-20 14:58:08 przez skotx
backup domowego serwera przez grom120
5 5099 2010-02-20 14:38:28 przez bercik
4 4133 2010-02-19 23:45:57 przez Jacekalex
Łącze zapasowe przez mihoo_koz
2 2393 2010-02-19 21:41:29 przez Jacekalex
odzyskiwanie hasła MySQL przez markus78
3 10429 2010-02-19 17:20:29 przez Yampress
hasło roota przez miastek
5 3205 2010-02-19 17:08:19 przez miastek
2 2164 2010-02-19 10:58:28 przez Luc3k
19 6485 2010-02-18 21:42:38 przez winnetou
6 4215 2010-02-18 17:46:07 przez yacol
backup - serwera na zasob sieciowy przez debianus_userus
1 1541 2010-02-18 13:09:08 przez tomii
Ten wątek jest zamknięty
9 6002 2010-02-18 06:53:04 przez Bodzio
konfiguracja serwera www przez kristofer
23 15434 2010-02-17 19:51:18 przez kristofer
4 3520 2010-02-17 14:48:13 przez skotx
4 3112 2010-02-16 22:56:31 przez grzebyk
3 2572 2010-02-16 18:32:20 przez jezoo
Próba wejścia przez SSH przez lubomir
9 7443 2010-02-16 12:22:45 przez lubomir

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)