Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Sieci i serwery

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
5 5316 2009-10-24 14:59:40 przez tripoli1
vlan i publiczne adresy przez gladeo
2 1868 2009-10-23 16:43:57 przez bercik
Servery Proxy przez blinki
0 1134 2009-10-23 13:37:34 przez blinki
brak wlanconfig przez giegiel
0 1178 2009-10-23 12:06:48 przez giegiel
2 2397 2009-10-23 08:34:24 przez qlemik
10 20368 2009-10-22 12:40:54 przez Jacekalex
0 2076 2009-10-22 02:41:53 przez Jacekalex
cicie lacza - interfejsy przez Nicram
0 1092 2009-10-21 15:56:22 przez Nicram
2 2769 2009-10-20 23:57:37 przez Jacekalex
12 6729 2009-10-20 19:51:30 przez ippo76
31 28762 2009-10-20 14:45:52 przez ippo76
21 12587 2009-10-20 11:26:36 przez ba10
1 1573 2009-10-20 07:28:27 przez tomii
HTB i IMQ ;-) przez pasqdnik
0 1133 2009-10-19 19:18:13 przez pasqdnik
0 2563 2009-10-18 19:02:25 przez joshuavh
4 2636 2009-10-17 19:43:56 przez blinki
dziwny zanik neta:( przez zborus
0 1224 2009-10-17 16:56:51 przez zborus
sprawdzanie Quota przez milik
2 2008 2009-10-16 11:45:29 przez milik
16 13525 2009-10-16 11:29:42 przez Luc3k
7 6148 2009-10-16 10:28:23 przez rezasurmar
0 1432 2009-10-14 09:42:20 przez ba32sz
Błąd instalacji bind9 przez Stanley
10 7739 2009-10-13 17:36:15 przez Stanley
GOsa + server Radius LDAP przez karat611
0 1274 2009-10-12 18:15:16 przez karat611
2 1602 2009-10-12 17:00:04 przez Paad
0 967 2009-10-12 15:18:53 przez mar3k
1 1378 2009-10-10 18:19:31 przez azhag
ssh lenny->etch sie wisza przez grzebyk
4 2321 2009-10-09 11:49:30 przez bbmti
pppoe-server mysql przez djjanek
2 1917 2009-10-08 15:26:56 przez djjanek
0 1637 2009-10-07 20:39:21 przez radziojedi
10 10461 2009-10-07 19:50:41 przez zygmek

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)