Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Sieci i serwery

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
zmiany w resolv.conf przez zieciu
5 7349 2007-01-02 12:57:29 przez MG_Peter
11 7125 2006-12-31 18:58:25 przez bercik
wl-8303 przez hendrix
18 10242 2006-12-31 18:43:59 przez bercik
1 3167 2006-12-31 15:58:39 przez argerom
imq vs htb przez GuruPL
6 5277 2006-12-31 13:08:28 przez BaB
3 3816 2006-12-30 18:41:29 przez TBH
11 7216 2006-12-29 16:55:04 przez szewczyk
problem z samba. przez Usnar
19 12121 2006-12-29 15:26:01 przez guzzi
[help] Domowy server przez rhqq2
3 3853 2006-12-29 14:47:11 przez cim
9 5860 2006-12-29 12:59:51 przez BiExi
15 10772 2006-12-28 19:48:46 przez BiExi
Sieć swiatłowodowa przez Zbooj
1 3138 2006-12-28 13:07:39 przez ba10
Wolna siec przez TeZet
12 8546 2006-12-28 10:52:01 przez TeZet
ponowna wysyłka maila przez osdeb
1 3004 2006-12-27 11:45:23 przez osdeb
sieć bezprzewodowa przez tomato
1 3559 2006-12-27 03:06:03 przez GuruPL
5 4258 2006-12-26 19:57:01 przez szewczyk
2 3399 2006-12-26 14:26:34 przez Bodzio
4 4290 2006-12-26 12:00:28 przez shreku
2 3456 2006-12-26 11:45:19 przez szewczyk
9 8202 2006-12-25 22:25:56 przez BiExi
Problem z postfix'em przez jezoo
2 3460 2006-12-25 22:22:10 przez BiExi
14 8710 2006-12-24 18:07:49 przez BialyS
amavis i antywirus przez osdeb
0 2901 2006-12-24 16:33:15 przez osdeb
Co lepsze Ipp2p czy layer7? przez Punisher999
6 5787 2006-12-21 16:54:53 przez Szczur[R]
problem ze spamem przez markus78
8 7227 2006-12-21 10:17:12 przez BialyS
10 8618 2006-12-21 07:25:11 przez guzzi
postfix + greylisting przez markus78
4 4559 2006-12-20 18:55:06 przez jezoo
layer 7 i logi przez osdeb
2 3760 2006-12-18 21:50:39 przez osdeb
2 3955 2006-12-18 18:16:59 przez n1l3
3 4091 2006-12-18 14:20:52 przez pk111

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)