Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Sieci i serwery

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
Problem z iptables - owner. przez kaszak696
0 3162 2006-12-02 15:28:25 przez kaszak696
13 10069 2006-12-02 00:09:17 przez qnox
2 4127 2006-12-01 18:45:12 przez shreku
1 3747 2006-12-01 18:00:22 przez KarolOssowski
6 5532 2006-11-30 21:24:31 przez Raph
Proxy i Upload przez kaik1
6 5740 2006-11-30 19:45:49 przez pasqdnik
9 9422 2006-11-30 16:17:27 przez Radzu
4 4302 2006-11-29 23:14:39 przez bercik
10 10659 2006-11-29 18:29:47 przez andreq
Dwa lacza przez Kpt.
5 4639 2006-11-29 17:50:55 przez BiExi
6 6798 2006-11-28 21:26:28 przez BiExi
wysyłanie poczty przez wamax
9 6517 2006-11-28 15:19:10 przez wamax
4 5942 2006-11-28 12:44:03 przez zlyZwierz
scripf przez stepien86
1 3224 2006-11-28 07:55:24 przez Nickleodeon
Serwer pocztowy przez Kpt.
2 3527 2006-11-27 23:53:24 przez Kpt.
Flip flop - arpwatch przez Kpt.
12 10303 2006-11-27 23:28:00 przez Kpt.
Zakladanie konta shell przez Husio
2 4945 2006-11-27 09:27:02 przez Husio
0 2921 2006-11-26 16:25:13 przez magiik
20 20897 2006-11-26 16:17:49 przez prunio
0 3126 2006-11-26 14:58:54 przez zgred
ipp2p + iptables przez Kpt.
1 3162 2006-11-26 14:17:24 przez bercik
serwer ftp przez maciekr
4 4139 2006-11-26 13:03:53 przez maciekr
postfix przez zyga
4 4979 2006-11-25 16:13:34 przez jezoo
Podzial lacza przez Leon23
2 3855 2006-11-24 16:24:58 przez bercik
4 4362 2006-11-23 19:42:49 przez zyga
5 4582 2006-11-23 18:34:51 przez pasqdnik
12 7934 2006-11-23 12:16:21 przez Kpt.
konfiguracja ipfm przez stepien86
1 3986 2006-11-22 22:18:08 przez TeHaX
Problem z samba na 9x przez exodus
12 7915 2006-11-22 20:28:39 przez zielkam
1 3610 2006-11-22 20:01:56 przez bercik

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)