Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Sieci i serwery

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
Problem z DKIM przez lewyx84
0 3087 2017-02-04 06:18:12 przez lewyx84
3 5419 2017-01-30 22:10:32 przez Triple
1 3668 2017-01-29 08:01:25 przez Pavlo950
4 6582 2017-01-25 20:01:35 przez morfik
1 3585 2017-01-25 13:46:37 przez pokrak79
0 3365 2017-01-17 17:12:47 przez yeahhhh
3 4628 2017-01-16 03:11:45 przez wikingagressor
2 5621 2017-01-13 17:19:31 przez Novi-cjusz
3 4715 2017-01-13 12:45:34 przez sqrtek
1 3926 2017-01-10 18:09:56 przez arecki
36 32270 2017-01-08 15:11:40 przez mati75
3 4678 2016-12-29 16:33:16 przez thomsson
16 10918 2016-12-19 08:34:36 przez morfik
SAMBA - dostep z dwoch podsieci przez Krzysiek_PL_
1 4324 2016-12-19 08:11:24 przez andreq
6 8122 2016-12-18 12:17:03 przez mati75
1 4035 2016-12-18 04:41:20 przez trzczy
6 7281 2016-12-14 15:33:06 przez ethanak
3 4696 2016-12-13 13:25:25 przez mikajlo
0 3883 2016-12-12 15:21:46 przez krzys
OpenLDAP + Freeradius client przez wojtex113
0 3042 2016-12-12 14:22:03 przez wojtex113
lokalny serwer IMAP - plan przez tomtomdwa
2 4341 2016-12-12 10:14:47 przez fakevilg
Internet KVM Guest przez bryn1u
13 12349 2016-12-11 20:37:30 przez Jacekalex
6 6273 2016-12-11 14:14:17 przez morfik
1 3667 2016-12-08 18:19:16 przez Jacekalex
3 5971 2016-12-05 18:59:04 przez morfik
1 3472 2016-12-02 18:47:53 przez ilin
3 4468 2016-12-02 12:43:26 przez urbinek
2 4695 2016-12-01 08:22:45 przez redelek
5 5662 2016-11-30 16:42:13 przez ethanak
1 3896 2016-11-29 22:22:33 przez Jacekalex

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)