Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Sieci i serwery

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
8 6219 2016-01-25 22:23:18 przez Piotrus Pan
3 4617 2016-01-25 21:29:45 przez numer_inaczej
3 4983 2016-01-21 19:08:18 przez woitekd
2 4275 2016-01-21 10:43:29 przez guzzi
3 4604 2016-01-18 22:27:33 przez oli
wpagui - wn422g wifi? przez lulek
13 8882 2016-01-18 20:17:58 przez Jacekalex
4 5329 2016-01-18 19:02:05 przez Jacekalex
3 5609 2016-01-18 09:39:01 przez mati75
6 5715 2016-01-18 09:14:11 przez qluk
brak netu zaś? przez lulek
5 4946 2016-01-17 11:14:57 przez lulek
Adapter - Bluetooth ? przez lulek
0 3133 2016-01-15 05:46:14 przez lulek
server na debianie + rajd przez zientas
2 4368 2016-01-12 14:41:15 przez zientas
0 3241 2016-01-11 17:01:33 przez Pakos
5 5509 2016-01-09 15:18:54 przez morfik
6 5629 2016-01-09 09:36:24 przez lulek
1 3839 2016-01-09 08:08:30 przez Hepita
10 6318 2016-01-08 19:11:55 przez ilin
brak wi-fi debian ? przez lulek
21 11004 2016-01-06 08:23:42 przez lulek
3 4546 2016-01-03 21:23:51 przez cl4ux
3 4984 2015-12-31 20:59:37 przez Jacekalex
3 4283 2015-12-31 20:38:33 przez qluk
1 3632 2015-12-30 16:19:24 przez thalcave
17 11767 2015-12-30 02:05:53 przez Jacekalex
Nagios NRPE z jednym IP przez redelek
1 4019 2015-12-29 20:02:27 przez rulezdc
1 5768 2015-12-28 12:54:04 przez Kpt.
6 7992 2015-12-24 23:01:43 przez uzytkownikubunt
Dwie wersje libssl w systemie przez krogulec66
9 11338 2015-12-24 01:39:00 przez uzytkownikubunt
1 3425 2015-12-22 08:09:16 przez Bodzio
2 5591 2015-12-21 23:13:05 przez bonus
5 4983 2015-12-21 14:20:39 przez morfik

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)