Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Sieci i serwery

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
10 10100 2015-04-21 22:17:12 przez Renia
błąd w domenie samba przez hubitru
3 5161 2015-04-20 23:08:22 przez milyges
Pytanie o Proxy ARP przez debbie
1 3803 2015-04-20 12:56:27 przez Jacekalex
0 3469 2015-04-20 10:42:04 przez Luc3k
3 5455 2015-04-20 02:57:58 przez Jacekalex
1 3745 2015-04-19 23:27:53 przez qluk
Router do LTE (Play) przez Crowman
0 3101 2015-04-19 20:36:50 przez Crowman
0 3170 2015-04-19 10:51:49 przez Jacekalex
Publiczny adres IP przez hubitru
5 5315 2015-04-19 08:09:13 przez hubitru
Samba 4 funkcjonalność przez kazik83
11 8209 2015-04-17 15:12:20 przez kazik83
2 4645 2015-04-16 13:57:28 przez Jacekalex
iptables ograniczony dostęp przez mihoo_koz
8 6379 2015-04-16 13:17:10 przez Jacekalex
0 3800 2015-04-15 14:52:38 przez redelek
unique id /mozilla przez xdug
0 3123 2015-04-15 12:13:24 przez xdug
uwierzytelnianie SASL przez markus78
1 3818 2015-04-15 10:17:21 przez Jacekalex
10 10929 2015-04-10 08:58:58 przez oSAlj
6 8561 2015-04-09 14:13:46 przez log in
0 3354 2015-04-08 20:34:17 przez lewyx84
1 4029 2015-04-08 12:00:48 przez buli
3 4756 2015-03-30 13:09:09 przez milik
11 8904 2015-03-23 18:51:55 przez Jergen
4 4769 2015-03-23 18:16:24 przez Jacekalex
4 5617 2015-03-23 11:15:22 przez redelek
dhcp i sql przez redelek
1 4162 2015-03-22 21:41:59 przez Jacekalex
0 3284 2015-03-20 10:43:21 przez xdug
0 3372 2015-03-19 22:04:29 przez CNK
3 4734 2015-03-18 21:28:47 przez Yampress
22 19712 2015-03-17 18:58:43 przez oSAlj
iptables wyjątek przez Nicram
10 7879 2015-03-17 14:34:38 przez Nicram
Bitmask przez alfa444
2 5020 2015-03-16 10:43:51 przez alfa444

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)