Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Sieci i serwery

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
19 8585 2010-09-30 12:41:14 przez ba10
4 3288 2010-09-30 11:52:20 przez ba10
2 2440 2010-09-30 11:45:42 przez wyczestom
2 2393 2010-09-29 16:56:14 przez radziojedi
5 4029 2010-09-29 15:00:40 przez shreku
Vlan + bridg jak zrobić przez redelek
2 2773 2010-09-28 18:54:50 przez bobycob
2 1899 2010-09-28 18:52:09 przez Grzeslaw
3 4105 2010-09-28 17:28:24 przez Jacekalex
[solved]Samba simple PDC przez redelek
1 1617 2010-09-28 11:03:06 przez redelek
10 10903 2010-09-27 08:08:38 przez djjanek
3 2286 2010-09-26 13:45:39 przez life
11 9425 2010-08-05 14:52:34 przez pietrucha
3 3624 2010-08-04 20:27:00 przez life
Samba PDC i dwie rózne sieci przez internauta50
0 1352 2010-08-04 20:23:01 przez internauta50
8 4193 2010-08-03 22:06:34 przez djjanek
5 3188 2010-08-03 17:11:39 przez Bober
1 2150 2010-08-03 14:58:47 przez rulezdc
Pidgin i GG przez Bodzio
7 3620 2010-08-03 13:02:37 przez Bodzio
exim4 i aliasy? przez cyb
7 7873 2010-08-03 11:54:07 przez bercik
8 5096 2010-08-03 01:05:04 przez Hobo
24 17075 2010-08-02 10:26:20 przez olo
6 3890 2010-08-02 09:13:01 przez cyb
10 4928 2010-08-01 20:30:24 przez ArnVaker
1 1914 2010-07-31 21:19:37 przez bercik
1 1856 2010-07-31 12:25:03 przez life
squeeze i virtualbox przez mihoo_koz
4 2447 2010-07-30 13:45:52 przez mihoo_koz
0 1545 2010-07-30 01:51:03 przez cyb
apache rozsyla spam przez networking
1 1993 2010-07-29 22:42:36 przez life
3 3428 2010-07-29 21:52:23 przez Nicram
1 2130 2010-07-29 20:27:11 przez Mider

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)