Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
2 4006 2017-11-03 10:02:43 przez piobia
8 8063 2017-11-03 00:21:13 przez yossarian
3 4396 2017-11-01 17:56:58 przez jawojx
2 3699 2017-10-29 20:03:45 przez seler
25 21429 2017-10-28 21:40:00 przez yossarian
39 51407 2017-10-25 22:09:58 przez hi
8 6615 2017-10-22 21:55:47 przez wikingagressor
Debian z UEFI vs BIOS przez kuba67
2 4076 2017-10-22 20:20:45 przez yossarian
4 12107 2017-10-22 17:55:00 przez jawojx
3 3871 2017-10-21 23:25:15 przez migdas
1 2967 2017-10-21 19:18:40 przez mati75
11 11031 2017-10-20 08:54:38 przez yossarian
3 5079 2017-10-17 09:57:38 przez trzczy
11 9857 2017-10-15 20:48:58 przez Tomasz21
2 3445 2017-10-13 17:13:34 przez Jacekalex
24 19472 2017-10-06 19:04:07 przez arecki
4 5256 2017-09-30 20:55:43 przez morfik
20 16786 2017-09-28 20:20:01 przez hi
17 15088 2017-09-26 21:41:54 przez pltvgz20
15 12137 2017-09-23 21:40:56 przez hi
3 5275 2017-09-23 21:28:32 przez pltvgz20
1 3430 2017-09-23 20:44:22 przez mati75
3 4565 2017-09-21 08:57:44 przez pltvgz20
skrypt rc.local przez trasaklasa
4 5398 2017-09-20 20:43:32 przez seler
3 4154 2017-09-20 12:30:11 przez Jacekalex
38 29531 2017-09-18 23:10:42 przez div
0 2792 2017-09-18 13:07:11 przez Tomasz84
Uruchamianie rc.local przez trasaklasa  [ 1 2 ]
33 34420 2017-09-17 15:46:45 przez trasaklasa
2 3560 2017-09-17 14:26:01 przez Raptoor2
Samba + konnfiguracja przez 548104
2 4320 2017-09-15 21:28:40 przez Jacekalex

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)