Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Instalacja i podstawowa konfiguracja

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
11 8584 2009-11-09 09:53:38 przez ippo76
11 7547 2009-11-07 19:32:31 przez andreq
boot i bridge przez mqluke
5 5385 2009-11-06 19:01:49 przez winnetou
14 12732 2009-11-06 11:12:00 przez tomekgreen1985
7 6029 2009-11-06 09:23:22 przez tomii
Raid programowy w linuksie przez tripoli1
8 8455 2009-11-05 20:16:21 przez Pietia(lania)
tryb tekstowy domyslenie przez blinki
8 12364 2009-11-05 19:06:02 przez blinki
5 10407 2009-11-04 13:31:52 przez gindek
procesor przez gopher
6 5933 2009-11-04 13:16:46 przez gindek
9 9195 2009-11-04 08:21:13 przez tomekgreen1985
chce wyslac email z serwera przez tripoli1
4 5581 2009-11-03 21:27:10 przez Jacekalex
3 5284 2009-11-01 21:18:36 przez life
Nowy HDD i błędy partycji. przez terefere666
12 10162 2009-11-01 12:50:04 przez fnmirk
6 6792 2009-10-29 22:53:23 przez peadyr
7 11819 2009-10-29 16:30:58 przez crazyperson1
1 4538 2009-10-29 14:00:56 przez milyges
ssh+shell przez shreku7
2 4084 2009-10-28 21:22:41 przez ilin
Kolorowy bash przez thim
8 8626 2009-10-28 21:05:05 przez winnetou
10 8396 2009-10-28 20:15:18 przez marg1
17 12265 2009-10-28 12:38:26 przez marg1
2 4225 2009-10-26 23:42:45 przez DadaD
ekg nie działa ... przez grom120
0 3186 2009-10-26 20:16:00 przez grom120
12 12807 2009-10-25 20:58:48 przez Jacekalex
lstaty czy cos innego przez tripoli1
2 4167 2009-10-25 18:04:35 przez tomii
5 7271 2009-10-23 22:50:49 przez ms-trex
3 4657 2009-10-23 19:25:13 przez terefere666
5 6247 2009-10-23 15:50:16 przez k4misiek
16 14271 2009-10-22 18:41:14 przez k4misiek
6 5698 2009-10-20 14:49:06 przez gindek
2 4268 2009-10-19 11:41:59 przez redelek

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)