Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Luźne rozmówki

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
Piwkoo przez LongeR  [ 1 2 3 ]
59 42165 2007-10-17 20:18:10 przez TBH
Praktyka przez LongeR
2 3660 2007-10-17 16:27:19 przez LongeR
Hosting poszukiwany przez azhag
11 7793 2007-10-16 22:48:12 przez siarka2107
CMS w pythonie. przez czadman
2 3687 2007-10-16 13:48:45 przez czadman
distro przez Ryszard
1 3372 2007-10-16 08:56:15 przez LongeR
telebeskid przez BiExi
2 4020 2007-10-15 14:24:10 przez BiExi
11 8421 2007-10-13 13:09:47 przez bercik
projekt google przez BiExi
2 3753 2007-10-12 07:20:50 przez czadman
12 17035 2007-10-11 19:59:52 przez czadman
4 5055 2007-10-11 14:39:16 przez azhag
Ten wątek jest zamknięty
Książki o debianie przez tripoli1
2 3928 2007-10-11 10:58:33 przez Rumi
Ten wątek jest zamknięty
1 3450 2007-10-10 21:14:06 przez czadman
3 4444 2007-10-09 23:38:05 przez NIC
8 5600 2007-10-09 21:20:35 przez bercik
FTP Dug'a przez Bodzio  [ 1 2 ]
41 35536 2007-10-08 21:35:56 przez LongeR
Kochany Skype przez Matthew  [ 1 2 ]
28 22105 2007-10-08 11:51:54 przez korbol
Wygląd informatyka przez rogos  [ 1 2 3 … 5 ]
110 76892 2007-10-08 00:03:26 przez rychu
Warto było :) przez Bodzio
16 9447 2007-10-07 13:14:47 przez bercik
3 4329 2007-10-05 22:59:39 przez chyl-o
Usunąłem... przez interpositus  [ 1 2 ]
28 18332 2007-10-05 14:39:40 przez Ryszard
amazon przez Robot_
1 3474 2007-10-04 16:56:12 przez pasqdnik
new gnome przez Ryszard
5 4838 2007-10-03 18:53:31 przez BlackEvo
mlodzi userzy debiana przez GuruPL
6 5380 2007-10-03 18:27:09 przez BlackEvo
telefon voip + skype przez zimzum
1 3902 2007-10-02 19:13:09 przez pnhd
n box przez paoolo
6 8216 2007-10-01 23:05:08 przez coby6
Debian Mobile? przez interpositus
1 4002 2007-10-01 09:25:03 przez pnhd
Naklejka przez kayo
2 4151 2007-10-01 01:17:11 przez chyl-o
HALA MADRYT!!!! przez LongeR
2 3912 2007-10-01 01:08:51 przez chyl-o
Legutko jest dziwny? przez Kudzu  [ 1 2 ]
39 26959 2007-09-28 21:56:50 przez TBH
Nasze Marzenia! przez LongeR  [ 1 2 ]
29 20127 2007-09-27 06:53:13 przez mi5tic

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)