Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Sieci i serwery

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
5 2681 2009-12-31 00:46:43 przez grom120
1 2138 2009-12-30 17:51:06 przez grom120
2 1888 2009-12-30 12:46:56 przez Jacekalex
2 1944 2009-12-30 11:12:26 przez Kpt.
1 2006 2009-12-30 10:17:53 przez ba10
31 17917 2009-12-28 15:49:06 przez grom120
squid - autoryzacja kilkustopniowa przez debianus_userus
1 1650 2009-12-28 09:42:39 przez Jacekalex
spf przez sobol_rz1
10 5046 2009-12-28 08:26:12 przez Jacekalex
widnows 7 i ubuntu problem z drukowaniem przez halcyfornjanimati1
0 1321 2009-12-26 13:45:15 przez halcyfornjanimati1
0 1251 2009-12-25 10:03:45 przez grom120
5 3496 2009-12-24 22:01:10 przez urug
8 4208 2009-12-24 13:04:30 przez grom120
modem w trybie bridge przez limak
6 4546 2009-12-23 14:21:31 przez limak
15 9416 2009-12-23 11:03:03 przez ippo76
1 1789 2009-12-22 23:47:45 przez giegiel
pakiety odrzucone? przez qbsiu
1 1825 2009-12-22 16:07:13 przez qbsiu
6 3642 2009-12-22 14:37:50 przez Phrozen^Tux
7 13669 2009-12-22 13:27:07 przez bercik
7 7262 2009-12-20 20:53:30 przez klimasz
internet działa a ping nie przez grzeskacz
17 18150 2009-12-20 16:22:35 przez Phrozen^Tux
1 1891 2009-12-20 15:30:08 przez tomii
0 1380 2009-12-20 14:27:07 przez adrex
problem z routingiem przez yacol
12 4703 2009-12-19 18:36:52 przez bercik
4 2347 2009-12-19 18:34:47 przez skotx
[SOLVED] Huawei e620 iplus przez torpeda80
21 18673 2009-12-18 21:37:16 przez torpeda80
2 1755 2009-12-17 09:03:05 przez Luc3k
replikacja DHCP przez ehyu
3 2732 2009-12-16 20:20:09 przez joannes
0 2847 2009-12-16 15:58:08 przez pokrak79
6 4205 2009-12-16 14:29:47 przez gson
Audyt bezpieczeństwa przez winnetou
10 4270 2009-12-16 09:44:04 przez ba10

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)