Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Sieci i serwery

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
3 3191 2007-05-26 13:11:00 przez zlyZwierz
1 1864 2007-05-26 13:08:42 przez zlyZwierz
5 3714 2007-05-25 20:37:39 przez aki
14 7133 2007-05-25 20:36:13 przez drakin
ldap przez zyga
3 2535 2007-05-25 14:39:41 przez zyga
7 4255 2007-05-25 11:59:29 przez aki
8 5820 2007-05-25 11:04:30 przez whale
18 8698 2007-05-24 23:19:34 przez bl
3 3084 2007-05-24 17:01:19 przez BiExi
userek zmienia IP przez ptaq
22 21751 2007-05-24 11:12:38 przez azhag
layer7 i grsecurity przez ans01
2 2809 2007-05-24 08:20:57 przez el_pilar
0 17516 2007-05-23 19:18:46 przez BiExi
2 2536 2007-05-23 17:24:53 przez NIC
7 4668 2007-05-22 18:33:59 przez czadman
squid i squidguard POMOCY przez adams12
1 4863 2007-05-22 18:21:00 przez kayo
Certyfikaty *.PAM przez adams12
0 1974 2007-05-22 12:55:11 przez adams12
2 3359 2007-05-21 21:32:01 przez stepien86
1 2285 2007-05-21 17:42:14 przez masonix
samba i win2003 serwer przez tripoli1
1 1503 2007-05-21 16:37:28 przez pasqdnik
Adduser przez maro
2 2568 2007-05-21 15:38:46 przez antek
dhcp i iptables przez aru
9 6675 2007-05-21 14:37:15 przez el_pilar
Administrator sieci przez debianus_userus
3 2471 2007-05-21 12:24:42 przez zlyZwierz
7 4229 2007-05-21 10:48:44 przez Robot_
16 7561 2007-05-20 15:47:30 przez rzuku
9 4379 2007-05-19 16:28:15 przez davidoski
serwer poczty przez milosz
0 1405 2007-05-18 20:51:29 przez milosz
Problem z samba przez masonix
3 2988 2007-05-18 19:21:54 przez cthulhu
1 1921 2007-05-18 14:00:58 przez maro
IMQ bład przy kompilacji przez masonix
6 4676 2007-05-17 21:00:45 przez masonix
1 1956 2007-05-17 19:39:36 przez BiExi

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)