Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Sieci i serwery

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
Serwer pod Debianem: Jaki soft? przez milyges  [ 1 2 ]
27 26833 2006-05-25 15:22:07 przez TBH
Apache i Bind9 przez TuRKiN88
2 4439 2006-05-25 08:26:32 przez TuRKiN88
15 11466 2006-05-25 00:45:25 przez djinn
nforce4 i sieciowka przez frytka
10 7541 2006-05-24 21:01:16 przez frytka
Problem z polaczeniem przez miraspl
10 6849 2006-05-24 18:10:58 przez miraspl
2 3858 2006-05-24 16:11:57 przez jezoo
sieć z dhcp - jak? przez ermes
1 3538 2006-05-23 18:06:02 przez BiExi
0 3634 2006-05-23 15:13:07 przez anjon
scr-ipfm i dwie podsieci przez Nickleodeon
6 5535 2006-05-22 22:29:00 przez Nickleodeon
9 8170 2006-05-22 14:09:50 przez harlequin
16 13333 2006-05-22 04:08:01 przez GuruPL
3 5504 2006-05-21 14:12:49 przez czadman
ssh kontra motd przez nieca
3 4873 2006-05-21 13:36:52 przez nieca
7 6633 2006-05-21 12:22:42 przez nieca
opera i mms przez Lite-ON
4 4617 2006-05-20 17:57:12 przez Lite-ON
HTB na sztywno przez pekape
11 8257 2006-05-20 14:29:19 przez pekape
IPTABLE - gdzie ew. jest blad? przez Nickleodeon
0 3543 2006-05-20 12:55:05 przez Nickleodeon
strona php+iptables przez Maggot24
3 4242 2006-05-19 21:13:22 przez kamikaze
12 8364 2006-05-19 14:03:20 przez Usnar
2 4011 2006-05-18 17:34:28 przez ba10
2 3837 2006-05-18 11:37:13 przez MG_Peter
Sniffer ... przez djlinux1992
13 13189 2006-05-18 06:58:14 przez antek
imq + htb przez ukasz20
9 8722 2006-05-17 13:13:04 przez ukasz20
24 15447 2006-05-17 11:42:59 przez BiExi
Jak zabokować innych z podsieci. przez xxxadam_resurection
0 3369 2006-05-16 23:08:15 przez xxxadam_resurection
problem z siecią przez asasas454
3 4600 2006-05-16 23:01:35 przez asasas454
0 3301 2006-05-16 15:45:46 przez Preibx
Czysty gnome i sieć przez Preibx
2 4154 2006-05-15 16:24:20 przez Preibx
Bittornado + ASCII :> przez zielkam
0 3229 2006-05-15 16:21:11 przez zielkam
lstat przez Gucio
9 6984 2006-05-15 10:38:14 przez jezoo

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)