Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Sieci i serwery

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
Exim aliasy przez djjanek
2 2150 2011-10-15 18:18:40 przez djjanek
Vino + gdm przez hardek
0 1602 2011-10-15 17:12:58 przez hardek
Debian i freepbx przez dev246
1 2138 2011-10-13 19:00:38 przez Jacekalex
iptables problem z nat przez mihoo_koz
2 2304 2011-10-12 11:48:25 przez bobycob
Samba - LDAP - Debian przez HunteR  [ 1 2 3 ]
53 79777 2011-10-11 21:50:29 przez marian6
2 3215 2011-10-08 09:46:44 przez Jacekalex
logowanie icmp przez az
3 2795 2011-10-07 18:18:28 przez Jacekalex
9 11426 2011-10-07 18:00:10 przez Jacekalex
10 10696 2011-10-07 12:03:17 przez Jacekalex
1 2428 2011-10-07 09:02:17 przez qlemik
3 3525 2011-10-06 22:02:34 przez rubex
0 1709 2011-10-04 00:28:39 przez bonus
8 6658 2011-10-02 20:53:26 przez Manio
0 1971 2011-10-02 16:26:48 przez rubex
problem z cups przez peiner
2 2526 2011-10-02 12:08:56 przez peiner
2 2578 2011-10-01 17:00:32 przez Manio
Profile mobilne w sambie przez hello_world
2 2212 2011-09-30 20:30:05 przez hello_world
0 1889 2011-09-30 12:35:17 przez kapat
5 3973 2011-09-30 10:58:45 przez qlemik
freeradius EAP błędy przez Nicram
0 2913 2011-09-29 13:15:27 przez Nicram
0 2022 2011-09-27 09:57:20 przez BirdMan
0 1591 2011-09-24 21:02:11 przez Nicram
6 3948 2011-09-24 00:50:13 przez Jacekalex
chroot przez djjanek
2 1979 2011-09-23 12:53:50 przez djjanek
8 5454 2011-09-21 22:22:10 przez Rodriquez
8 5124 2011-09-20 17:42:22 przez Minio
BGP z TCP_MD5 przez kayo
6 5022 2011-09-20 15:43:21 przez ba10
Router vs Access Point przez pablo
7 6928 2011-09-18 10:36:27 przez kayo
0 1852 2011-09-15 09:43:05 przez Jacekalex
4 5551 2011-09-14 18:18:45 przez Jacekalex

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)