Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Sieci i serwery

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
4 2260 2010-03-12 11:20:41 przez krzyzaq
0 1230 2010-03-10 13:28:47 przez chrees
0 2261 2010-03-10 11:56:51 przez redelek
8 6305 2010-03-10 10:58:58 przez Luc3k
2 2295 2010-03-10 08:02:29 przez ba10
6 5809 2010-03-10 07:48:56 przez kaju007
samba pdc oplock problem przez grzebyk
0 1609 2010-03-09 22:46:33 przez grzebyk
11 10244 2010-03-09 08:10:38 przez Jacekalex
0 1257 2010-03-09 07:38:01 przez tomii
5 7912 2010-03-08 18:02:57 przez Jacekalex
Statystyki użytkowników przez lopezpb
2 2361 2010-03-08 13:38:14 przez lopezpb
4 3447 2010-03-08 10:54:58 przez lopezpb
2 2136 2010-03-06 13:05:43 przez bryn1u
2 2273 2010-03-04 22:11:10 przez marian6
19 12660 2010-03-04 20:52:33 przez andreq
skrypt do smbpasswd przez grzeskacz
3 3755 2010-03-04 20:50:16 przez grzeskacz
10 4224 2010-03-04 19:23:55 przez pasqdnik
19 16307 2010-03-04 11:10:52 przez tomeq77
Blokada skype i innych programow przez macgyver2004
2 3174 2010-03-03 16:19:43 przez macgyver2004
Instalacja mdadm błąd przez kaju007
6 3849 2010-03-03 15:55:10 przez bercik
5 2970 2010-03-03 11:35:33 przez Grzeslaw
0 1300 2010-03-03 08:01:26 przez chmuri
Konfiguracja Binda cache? przez Jacekalex
3 2277 2010-03-02 21:15:14 przez MarekO
FTP przez Bodzio
3 2379 2010-03-02 21:14:42 przez Bodzio
samba sueeze xp home przez Semerchet
4 2284 2010-03-02 19:26:47 przez Semerchet
cel SAME przez fazie
8 3615 2010-03-02 07:23:12 przez fazie
Wolny klient FTP ? przez h-n-s
3 2907 2010-03-01 21:29:25 przez Yampress
1 2037 2010-03-01 17:59:07 przez MarekO
exim4 - Unrouteable address przez savage_pl
16 15686 2010-03-01 13:44:51 przez savage_pl
14 5236 2010-03-01 06:37:03 przez tomii

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)